PARTNER PORTALU

Ruszyła sprzedaż Apartamentów Żurawia

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Żurawiej w Wasilkowie wraz z parkingiem podziemnym.

Autor: HouseMarket.pl 03 grudnia 2015 14:55

Budynek zlokalizowany jest w północno- zachodniej części miasta Wasilkowa. Ma cztery kondygnacje nadziemne. Głównym celem założenia projektowego było uzyskanie wysokiego komfortu lokali mieszkalnych o przejrzystym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń i zróżnicowanej powierzchni od 28 mkw. do 66 mkw. Każde mieszkanie na parterze posiada ogródek. Mieszkania dostępne w programie MdM.

Budynek posiadać będzie cztery klatki schodowe z wejściami głównymi zaakcentowanymi podcięciem w bryle budynku od strony Żurawiej i Żwirowej. Od strony południowej, południowo-zachodniej oraz południowo- wschodniej mieszkania będą posiadały balkony w konstrukcji żelbetowej oraz stalowej.

Od strony północnej, północno-wschodniej i północno-zachodniej zaprojektowano loggie zaakcentowane kolorystycznie. Rozpoczęcie inwestycji zaplanowano na czwarty kwartał 2015 roku, a zakończenie – na trzeci kwartał 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych