PARTNER PORTALU

Ruszyła sprzedaż Kapitańskiej 35 w Gdyni

Prace na Kapitańskiej 35 postępują. Gotowa jest  już cała konstrukcja żelbetowa budynku oraz wszystkie ściany działowe. Kondygnacje do trzeciego piętra włącznie zyskały instalacje elektryczne.

Autor: HouseMarket.pl 27 maja 2016 13:40

Ściany parteru i pierwszego piętra spowiły tynki. Deweloper BMC rozpoczął także budowę schodów, prowadzących od ulicy Kapitańskiej do patio i klatek schodowych. Stan surowy otwarty niebawem stanie się przeszłością – okien brakuje już tylko na najwyższej kondygnacji.

Pięciopiętrowy budynek powstanie w samym centrum Gdyni, gdzie ulica Batorego zbiega się z ulicą Jastaka. W ofercie znajduje się wachlarz lokali o różnorodnych metrażach – począwszy od liczących 30 mkw. studiów, do 140 metrowych apartamentów w typie soft-loft.

Elegancka i kameralna bryła Kapitańskiej 35, wyróżnia się ponadczasową i elegancką formą, charakterystyczną dla modernizmu. W tym stylu piękno i funkcjonalność zawsze idą w parze. Atutem inwestycji – poza aspektem estetycznym – jest staranne i solidne wykończenie, z dbałością o najdrobniejsze detale.

Kapitańska 35 położona jest w Gdyni, w dzielnicy Grabówek, jednej z najpopularniejszych części miasta. Grabówek ma ciekawą, sięgającą XIV wieku historię, a współcześnie dzielnica chlubi się rozwiniętą infrastrukturą, ułatwiającą organizację codziennego życia.

W tej okolicy wszystko jest w zasięgu ręki: sklepy, szkoły, rozmaite obiekty użyteczności publicznej, a także znakomita komunikacja z całym Trójmiastem. Wszyscy docenią szybki dostęp do głównych arterii Gdyni, czyli ul. Morskiej i trójmiejskiej obwodnicy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych