PARTNER PORTALU

Ruszyła sprzedaż kolejnego etapu Pixel House

Ruszyła sprzedaż mieszkań z trzeciego etapu Pixel House – osiedla położonego przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w I kwartale 2019 roku.

Autor: housemarket.pl 24 sierpnia 2017 15:18

W ramach trzeciego etapu Pixel House powstaną 142 mieszkania o powierzchni od 31,5 do 82,8 mkw.

– Lokale zlokalizowane od strony ulicy Legnickiej zabezpieczyliśmy przed hałasem, uwzględniając w projekcie podwójną szklaną fasadę, która pełni funkcję izolacji akustycznej – tłumaczy Emil Basta, manager sprzedaży i marketingu WPBM Mój Dom.

Jak dodaje, dzięki temu mieszkańcy uzyskali dodatkową przestrzeń, przeznaczoną pod zieloną oranżerię.

Ogromnym atutem inwestycji jest jej położenie. Budynek zlokalizowany jest w centrum miasta – vis-à-vis jednego z największych centrów handlowych we Wrocławiu, w pobliżu sześciu linii tramwajowych i trzech autobusowych.

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania w Pixel House mają możliwość skorzystania z programu Wykończenie pod klucz.

– W przypadku osiedli położonych w centrum miasta, gdzie dużą grupę nabywców stanowią inwestorzy, rośnie zainteresowanie programem „Wykończenie pod klucz”. Kupujący coraz częściej decydują się na to rozwiązanie ze względu na brak czasu i chęci zakupu poszczególnych materiałów budowlanych, transportu ich do mieszkania czy kontrolowania postępów prac ekipy remontowej – dodaje Emil Basta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych