PARTNER PORTALU

Ruszyła sprzedaż Vice Versa. Tu można naładować samochód elektryczny

Yareal rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w Rezydencji Vice Versa na warszawskiej Woli.
W pierwszym tygodniu sprzedaży podpisano umowy rezerwacyjne na ponad 20 procent mieszkań.

Autor: housemarket.pl 17 kwietnia 2018 10:44

Rezydencja Vice Versa powstanie przy ul. Karolkowej 7, u zbiegu ulic Przyokopowej i Szarych Szeregów. Kameralny kompleks będzie składać się z dwóch budynków mieszkalnych, tworzących spójny zespół zabudowy. Do sprzedaży trafi łącznie 180 mieszkań o podwyższonym standardzie, oferujących zróżnicowany metraż: od 28 do ponad 150 mkw. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w loggie, a w lokalach na najwyższych kondygnacjach znajdą się przestronne tarasy zapewniające piękny widok na panoramę centrum. Start budowy osiedla zaplanowano na przełom III i IV kwartału br., a jej zakończenie przewidziano na jesień 2020 r.

Pierwsze osiedle z infrastrukturą e-mobility

Rezydencja Vice Versa będzie pierwszym w Polsce osiedlem, które umożliwi posiadaczom samochodów elektrycznych ładowanie akumulatorów z osobistych stacji montowanych w garażu podziemnym. Przy współpracy z firmą innogy - na życzenie mieszkańców - Yareal będzie wyposażał wybrane miejsca parkingowe w stacje ładowania, tzw. „innogy eBox”. Każdy z właścicieli mieszkań otrzyma w standardzie pakiet smart home firmy Fibaro, wzbogacony o nowoczesne termostaty, pozwalające na energooszczędne, zdalne sterowanie i zarządzanie ogrzewaniem w mieszkaniu. W inwestycjach Yareal proekologiczne rozwiązania stały się standardem. Osiedle zostanie certyfikowane w systemie zielonego budownictwa BREEAM. Będzie to już piąta inwestycja mieszkaniowa Yareal spełniająca rygorystyczne wymogi BREEAM, zapewniające energooszczędność i niższe koszty eksploatacji, podnoszące jednocześnie komfort życia mieszkańców.

Transformacja bliskiej Woli

Dla przyszłych mieszkańców dużym ułatwieniem będzie lokalizacja osiedla, w odległości kilkuminutowego spaceru od Ronda Daszyńskiego. Ważną zaletą będzie również dostęp do środków transportu publicznego, w tym m.in. II linii metra (stacja Rondo Daszyńskiego), co pozwoli na łatwy i szybki dojazd np. centrum oraz pobliskich centrów handlowych, a także ośrodków życia kulturalnego i społecznego.

- Wola staje się nie tylko nowym centrum biznesowym stolicy, ale również atrakcyjnym miejscem do zamieszkania i spędzania wolnego czasu. Otaczające Rezydencję Vice Versa zróżnicowane funkcje – biura, handel i usługi – zapewnią optymalne warunki przyszłym lokatorom. Mieszkańcy będą korzystali z dobrodziejstwa dogodnej lokalizacji i komfortu, zapewnianego przez przemyślane rozwiązania architektoniczne, energooszczędne i innowacyjne systemy z pakietem do inteligentnego zarządzania domem ’smart home’ oraz stacjami ładowania samochodów elektrycznych, które zaoferujmy jako pierwsi w Polsce - mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych