PARTNER PORTALU

Są już gotowe 144 nowe mieszkania w Bydgoszczy

W budynkach przy ul. Leśnej 19-21 finiszują prace. Inwestycja jest częścią dużego projektu deweloperskiego na osiedlu Leśnym. W dwóch budynkach zaprojektowano łącznie 144 mieszkania.

Autor: bydgoszcz.pl 28 września 2015 09:42

Gotowe są elewacje i zagospodarowano większość przyległego terenu. Do osiedla można dojechać wydłużoną ulicą Leśną. Przy budynkach powstały plac zabaw i starannie zaprojektowana zieleń. Inwestor urządził także w jednym z lokali mieszkanie pokazowe.

W każdym z budynków powstały po 72 mieszkania o powierzchni od 27 do 79 mkw. W części podziemnej znalazło się natomiast 78 miejsc postojowych i komórki lokatorskie. Budynki wyposażono w windy, a mieszkania w indywidualny system produkcji ciepłej wody i centralnego ogrzewania. Oba budynki liczą po 6 kondygnacji.

Inwestorem jest spółka CDI 1, działająca w grupie kapitałowej Immobile SA. Nowoczesne budynki powstające przy ul. Leśnej to początek jednej z największych inwestycji deweloperskich na terenie Bydgoszczy. Inwestycja obejmująca kwadrat ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej została podzielona na kilka etapów.

Cały teren do zagospodarowania liczy 10 hektarów. Od strony ul. Kamiennej planowane są budynki biurowo usługowo oraz handlowe. Firma „Makrum”, zamierza dalej prowadzić działalność w oparciu o inne lokalizacje. Zakupiła między innymi działkę na terenie po „Zachemie”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych