PARTNER PORTALU

Saperska 30 – nowa inwestycja OKRE Development w Poznaniu

Ruszyła sprzedaż mieszkań na osiedlu Saperska 30 – drugiej poznańskiej inwestycji belgijskiej firmy OKRE Development. Zlokalizowany w południowej części Wildy, na szczycie skarpy Błonia Wildeckie projekt zakłada realizację 126 mieszkań o łącznej powierzchni 6.795 mkw.

Autor: housemarket.pl 20 lipca 2017 09:23

Saperska 30 to kameralna inwestycja – osiedle tworzą dwa starannie zaprojektowane budynki mieszczące łącznie 126 mieszkań, otoczone zaciszną przestrzenią rekreacyjną w postaci wygodnego skweru, z wydzielonym, prywatnym placem zabaw i wspólnymi piknikowymi altanami. Ze wschodnich okien swoich mieszkań przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli podziwiać niezwykłą zieloną panoramę nadrzecznej części Poznania. Inwestycja powstała z myślą o osobach ceniących wygodę, ciszę i otoczenie zieleni, jednocześnie korzystających z pełnego zakresu miejskiej oferty i infrastruktury. Każde z mieszkań będzie posiadało balkon, taras lub prywatny ogródek. Deweloper zapewnia pełną obsługę parkingową osiedla na terenie inwestycji – pod całym kompleksem znajduje się wygodny podziemny garaż ze 191 miejscami postojowymi.

- To nasza druga inwestycja w Poznaniu. Jeszcze w tym roku mamy nadzieję rozpocząć dwie kolejne. Zależy nam na tym, aby marka OKRE trwale kojarzona była z przedsięwzięciami charakteryzującymi się najwyższą jakością – tak pod względem wykonawstwa, jak i projektu architektonicznego oraz ich lokalizacji. Starannie wybieramy odpowiednie miejsca do realizacji naszych projektów i zapraszamy do współpracy uznane pracownie architektoniczne. Naszym celem jest wpisanie firmowanych przez nas inwestycji w miejski i społeczny krajobraz Poznania tak, by stanowiły dla niego wartość dodaną i uzupełniały go zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym – mówi Małgorzata Deiksler, dyrektor poznańskiego oddziału OKRE Development.

Na miejsce usytuowania swojej nowej inwestycji deweloper wybrał wygodną i urokliwą lokalizację. Sąsiedztwo rzeki i parków z dobrze rozwiniętą i zadbaną infrastrukturą zapewnia rozmaite możliwości aktywnego, rodzinnego wypoczynku. Równocześnie lokalna oferta usługowa i edukacyjna oraz wygodny, szybki dostęp do centrum i autostrady A2 sprawia, że Saperska 30 to oferta atrakcyjna dla osób na każdym etapie życia, posiadająca także potencjał inwestycyjny.

Projekt Saperskiej 30 został opracowany przez doświadczony zespół projektantów ze znanej poznańskiej pracowni FRONT Architects. Mieszkania oraz przestrzenie wspólne zostały zaprojektowane tak, by stać się odpowiedzią na potrzeby zarówno singli, młodych rodzin czy studentów, jak i ich rodziców oraz biznesmenów, którzy chcieliby przenieść się z przedmieść do centrum miasta. Obszerny zielony dziedziniec z przestrzenią piknikową oraz placem zabaw dla dzieci są doskonałym miejscem do rekreacji i wypoczynku.

Z okazji wejścia projektu na rynek inwestor przygotował premierową ofertę “Pakiet startowy” z atrakcyjnymi promocjami na wybrane mieszkania. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać dodatkowo z wygodnego systemu finansowania – 10/90, który pozwala na wpłatę jedynie 10 proc. ceny w momencie podpisania umowy deweloperskiej, a pozostałych 90 proc. dopiero przy odbiorze kluczy do nowego mieszkania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych