PARTNER PORTALU

Saska wraca do gry. Dom Development wprowadza nowe mieszkania

Dom Development wprowadza do sprzedaży kolejny, trzeci etap Osiedla Saska, zlokalizowany na warszawskiej Pradze-Południe pomiędzy ul. Afrykańską, Jana Nowaka Jeziorańskiego i Bora Komorowskiego w pobliżu historycznej Saskiej Kępy.

Autor: HouseMarket.pl 13 czerwca 2016 11:10

Osiedle Saska, podobnie jak znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie Apartamenty Saska nad Jeziorem to projekty, które odniosły duży sukces sprzedażowy. W ramach inwestycji powstanie docelowo osiem 5-piętrowych budynków o nowoczesnej bryle, liczących 357 lokali, które będą gotowe do przekazania mieszkańcom w III kwartale 2017 r.

Nowy etap Osiedla Saska został zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski Architekci HRA, która pracowała nad poprzednimi etapami inwestycji. Głównym wykonawcą jest firma Unibep.

Nowa inwestycja Dom Development oferuje 347 mieszkań oraz 10 lokali usługowych zlokalizowanych przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego. W ofercie znajdą się zarówno 1-pokojowe studia o powierzchni od 29 mkw., jak i przestronne 2-, 3- 4-, 5-pokojowe mieszkania o powierzchni do 114 mkw. Każde z nich posiadać będzie ogródek, loggię lub balkon. Ceny wahają się od 7790 do 9090 zł za mkw.

Osiedle Saska dla zmotoryzowanych

Dla mieszkańców nowego etapu Osiedla Saska przewidziano ogółem 376 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego to 33 tys. zł, a miejsca ze schowkiem (59 szt.) – 42 tys. zł. W ofercie znajduje się ponadto 95 komórek lokatorskich, zlokalizowanych w garażu podziemnym oraz w budynkach mieszkalnych, w cenie 12-14 tys. zł.

Architektura nowego etapu Osiedla Saska doskonale wpisuje się w charakter okolicy – w nowej inwestycji powstanie osiem budynków w niskiej zabudowie, o nowoczesnej bryle. Wewnętrzne dziedzińce z różnorodną roślinnością oraz dwa place zabaw dla dzieci zapewnią mieszkańcom własną strefę do wypoczynku i relaksu. Wyjątkowość tego miejsca podkreślą: przestrzeń i tereny zielone rozciągające się wokół osiedla. Projektując nowy etap Osiedla Saska Dom Development miał na uwadze nie tylko estetykę, ale także bezpieczeństwo – wejścia na wewnętrzne dziedzińce, wejścia do klatek czy wjazdy do garażu będą chronione i monitorowane. Przestronne, starannie wykończone części wspólne budynków zapewnią komfort przyszłych mieszkańców.

Saska pod klucz

Dom Development proponuje przyszłym mieszkańcom cztery warianty wykończenia, w zależności od preferencji – „Dom”, „Dom Plus”, „Komfort” oraz „Komfort Plus”. Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development doradzi natomiast klientom, którzy zdecydują się na wykończenie mieszkania „pod klucz”, wybierając z kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych