PARTNER PORTALU

Saskie Zacisze: Wille miejskie blisko centrum Warszawy

Saskie Zacisze jest obecnie jedynym osiedlem domów w sprzedaży zlokalizowanym tak blisko ścisłego centrum Warszawy. Deweloper – Mak Dom zaprasza do domu pokazowego przy ul. Wał Miedzeszyński 608 M.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2016 10:11

Projekty domów wyróżnia prosta forma, duże przeszklenia oraz ponadstandardowa, trzymetrowa wysokość pierwszej kondygnacji. Nowoczesny, modernistyczny kształt podkreślają także elementy wykończeniowe m.in. okucia i poręcze ze stali nierdzewnej, duże drewniane okna i naturalny piaskowiec na frontowej elewacji.

 

 Kondygnację usytuowaną częściowo w przyziemiu tworzy dwustanowiskowy garaż oraz dwa pomieszczenia użytkowe doświetlone oknami, co umożliwia wykorzystanie tej przestrzeni jako pełnowartościowej powierzchni użytkowej, z przeznaczeniem na domową siłownię, saunę czy biuro.

W budynkach zaprojektowano również trzy tarasy: jeden na parterze oraz dwa na drugim piętrze. Dodatkowo, poprzez zmianę ustawienia ścian wewnętrznych istnieje możliwość ustalenia dowolnej aranżacji pomieszczeń.

W każdym z pomieszczeń – nawet w kuchni czy w holu na piętrze, zamontowane zostały wysokie na 1,8 m energooszczędne, drewniane okna. Parter każdego domu posiada ogrzewanie podłogowe, dzięki czemu nie ma standardowych kaloryferów w tej najbardziej reprezentacyjnej części domu.

W standardzie wykończenia została wykonana instalacja CO z dwufunkcyjnym piecem konwektorowym. Ponadto każdy dom posiada wyposażenie w postaci instalacji z końcówkami centralnego odkurzacza oraz podłączenie do sieci telekomunikacyjnej z dostępem do telefonu, TV i Internetu. Całość osiedla otacza ogrodzenie na cokole z cegły klinkierowej. Przewidziano także monitoring i całodobową ochronę.

Saskie Zacisze składa się z 30 domów. W osiedlu znajdują się ich trzy rodzaje. Saska 1 to 16 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 224 mkw., z tarasami o łącznej powierzchni 29 mkw. Na Saską 2 składają się dwa sprzedane już domy wolnostojące o powierzchni 224 mkw., z tarasami o łącznej powierzchni 29 mkw. Saską 3 tworzy 12 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 189 mkw., z tarasami, o łącznej powierzchni 25 mkw.

Wszystkie domy posiadają pozwolenie na użytkowanie. Po zapłacie uzgodnionej ceny natychmiast jest podpisywany końcowy akt notarialny przenoszący własność domu i działki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych