PARTNER PORTALU

Savills oficjalnym agentem Złota 44

Firma Savills została oficjalnym agentem sprzedającym mieszkania w warszawskim wieżowcu Złota 44 - dowiedział się serwis Housemarket.pl.

Autor: Cezary Szczepański 23 września 2015 12:58

Jak tłumaczy Charles Weston Baker, dyrektor w Savills International, Polska oferuje bardzo korzystne stopy zwrotu z inwestycji. Dla apartamentów wysokiej jakości wynosi około 7,5 proc.

Inwestorem projektu są firmy: BBI Development i Amstar. We wrześniu br. wypowiedziały umowę o generalne wykonawstwo Złotej 44. Inwestorzy będą bezpośrednio zlecać pakiet prac wykonawcom.

Większość głównych działań budowlanych w ramach Złotej 44 została zakończona i zaczyna się realizacja prac wykończeniowych. Za ich wykonanie odpowiadają firmy, m. in. Mercury Ingineering Polska (prace instalacyjne), Elektro A-Z (instalacje elektroenergetyczne), Neo-Świat (aranżacja wnętrz).

Złota 44 to jeden z flagowych projektów BBI. Klienci będą mieli do dyspozycji kameralne studia o powierzchni od 62 do 70 metrów kwadratowych, średniej wielkości apartamenty o powierzchni od 90 do 120 metrów, większe apartamenty o powierzchni od 140 do 240 metrów oraz „szyte na miarę” od 250 metrów kwadratowych.

Twórcą projektu wieżowca jest Daniel Libeskind

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych