PARTNER PORTALU

Savills oficjalnym agentem Złota 44

Firma Savills została oficjalnym agentem sprzedającym mieszkania w warszawskim wieżowcu Złota 44 - dowiedział się serwis Housemarket.pl.

Autor: Cezary Szczepański 23 września 2015 12:58

Jak tłumaczy Charles Weston Baker, dyrektor w Savills International, Polska oferuje bardzo korzystne stopy zwrotu z inwestycji. Dla apartamentów wysokiej jakości wynosi około 7,5 proc.

Inwestorem projektu są firmy: BBI Development i Amstar. We wrześniu br. wypowiedziały umowę o generalne wykonawstwo Złotej 44. Inwestorzy będą bezpośrednio zlecać pakiet prac wykonawcom.

Większość głównych działań budowlanych w ramach Złotej 44 została zakończona i zaczyna się realizacja prac wykończeniowych. Za ich wykonanie odpowiadają firmy, m. in. Mercury Ingineering Polska (prace instalacyjne), Elektro A-Z (instalacje elektroenergetyczne), Neo-Świat (aranżacja wnętrz).

Złota 44 to jeden z flagowych projektów BBI. Klienci będą mieli do dyspozycji kameralne studia o powierzchni od 62 do 70 metrów kwadratowych, średniej wielkości apartamenty o powierzchni od 90 do 120 metrów, większe apartamenty o powierzchni od 140 do 240 metrów oraz „szyte na miarę” od 250 metrów kwadratowych.

Twórcą projektu wieżowca jest Daniel Libeskind

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych