PARTNER PORTALU

SBM Torwar postawił na podwyższony standard na Powiślu

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Torwar" rozpoczęła budowę nowej inwestycji na warszawskim Powiślu. Generalnym wykonawcą budynków Solec-Ludna-Wilanowska jest Budner.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2016 10:57

Na zlecenie SBM “Torwar” pracownia Kuryłowicz & Associates opracowała projekt zespołu budynków wielorodzinnych.

Budner wybuduje 82 mieszkania, które powstaną w trzech budynkach (budynek A: 26 mieszkań na 3 kondygnacjach, budynek B: 42 mieszkania na 5 kondygnacjach, budynek C: 14 mieszkań na 4 kondygnacjach). Ponadto do dyspozycji lokatorów oddany zostanie wspólny garaż – w sumie na 117 miejsc postojowych. 4 budynek będzie przeznaczony na cele usługowe.

- Solec-Ludna-Wilanowska to nowoczesny projekt mieszkaniowy o podwyższonym standardzie, w dobrej śródmiejskiej lokalizacji. Budner w wykonywanych przez firmę inwestycjach duży nacisk kładzie na jakość i trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując odpowiednie rozwiązania techniczne, które będą zastosowane także w powstających budynkach na Powiślu - podkreśla Gregor Sobisch, prezes firmy Budner.

Budowa inwestycji ruszyła w grudniu 2015 r. Planowany termin zakończenia realizacji projektu przewidziany jest na koniec 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych