PARTNER PORTALU

SGI SA zbuduje Moją Maltę w Poznaniu

Firma SGI SA rozpoczyna nową inwestycję Moja Malta w Poznaniu. Dzięki osiedlu miasto wzbogaci się o ponad 200 lokali mieszkaniowych o zróżnicowanych metrażach, zaczynających się już od 36 mkw.

Autor: housemarket.pl 05 lutego 2015 11:32

Na działce położonej przy ul. Warszawskiej powstanie nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z dwóch budynków o zróżnicowanych wysokościach. Pierwszy z nich wyróżnia kaskadowa budowa z dominującą częścią jedenastokondygnacyjną oraz dwie niższe ośmino- i sześciokondygnacyjne. Drugi budynek, dzięki swojej czternastokondygnacyjnej jednolitej wysokości zapewnia niezapomniany widok na jezioro Maltańskie i panoramę Poznania.

– Osiedle Moja Malta zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią nowoczesną architekturę, chcą mieszkać niedaleko centrum, ale także korzystać z uroków terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się bowiem liczne tereny rekreacyjne i sportowe, największy w Polsce aqua park oraz jezioro Maltańskie, które mieszkańcy z wyższych kondygnacji będą mogli podziwiać ze swoich okien – komentuje Romuald Stachowiak prezes zarządu SGI SA.

Autorem projektu osiedla jest Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława. Budowa Mojej Malty rozpocznie się w IV kw.2015 r., a data jej zakończenia przewidywana jest I kw. 2017 r.

Do tej pory Spółka SGI SA oddała w Poznaniu do użytku ponad 200 mieszkań w ramach inwestycji Tumski Park zrealizowanej w dzielnicy Nowe Miasto.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych