PARTNER PORTALU

Siemaszko planuje budowę przy Kasprzaka

Zaciszna lokalizacja w centrum, z widokiem na panoramę Szczecina – to atuty planowanej przy ul. Kasprzaka inwestycji mieszkaniowej firmy Siemaszko.

Autor: HouseMarket.pl 18 lipca 2016 15:13

Sąsiadująca z ul. Ku słońcu Kasprzaka to niewielka zaciszna uliczka, wśród ogródków działkowych i terenów rekreacyjnych. Miejsce szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy poszukują oddechu od zgiełku miasta, jednak chcą pozostawać w jego zasięgu.

Powstanie tam sześciopiętrowy budynek o minimalistycznej architekturze z ascetycznym detalem. Pomysłowo zaprojektowane zostały balkony z przeszklonymi balustradami oraz przestronne tarasy na najwyższych kondygnacjach. Usytuowanie budynku na wzniesieniu i dużo niższe domy w sąsiedztwie gwarantują atrakcyjne widoki nie tylko z najwyższych pięter.

W sumie powstanie 161 jednopoziomowych mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 45 mkw. do 80 mkw. Wszystkie są jasne, z dużymi oknami. W standardzie deweloper zapewnia m.in. trzyszybową stolarkę okienną, wentylację mechaniczną niskociśnieniową, instalację światłowodową oraz wideofonową.

W budynku zaprojektowano windy cichobieżne z poziomu garażu podziemnego. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Te na parterach mają przydomowe ogródki. Budynek będzie w całości mieszkaniowy, deweloper nie przewiduje lokali usługowych na parterze. Przy obiekcie zaplanowano plac zabaw dla dzieci oraz małą architekturę.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych