PARTNER PORTALU

Siena - nowa inwestycja Archicomu w sprzedaży

Archicom wprowadził do sprzedaży budynek Siena. Liczy 124 mieszkania o metrażach od 33 do 79 mkw. Ceny zaczynają się od 5,8 tys. zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2015 13:08

Inwestycja Siena znajduje się przy ulicy Zakładowej, 3 km od centrum Wrocławia. W znajdą się 124 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej około 6 200 mkw. Lokale właśnie trafiły do sprzedaży. Zakończenie inwestycji planowane jest w 2017 r.

- Siena będzie kolejnym prestiżowym adresem we Wrocławiu ze względu na niezwykle atrakcyjną lokalizację i wyróżniające się rozwiązania architektoniczne  – mówi architekt Dorota Jarodzka Śródka, prezes Archicom, w skład którego wchodzi studio architektoniczne odpowiedzialne za projekt.

Sześciopiętrowy budynek wyróżnia się oryginalną ceglaną elewacją, nawiązującą do znajdującego się po zachodniej stronie historycznego zespołu obiektów.

- Dynamiczna forma dominanty, skontrastowana z poziomą linią długich balkonów, nadaje architekturze  wyrazistego charakteru. Sama nazwa Siena, zaczerpnięta od koloru sjena, zbliżonego odcieniem do barwy cegły dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter obiektu i pokazuje, jak ważna dla nas jest architektura kontekstu – przekonuje Dorota Jarodzka-Śródka.

Starannie zaprojektowany teren wraz z elementami małej architektury i zieleni dopełnia kompozycyjnie całość zamysłu architektonicznego. W budynku znajdą się lokale o metrażach od 33 do 79 mkw. Ceny zaczynają się od 5,8 tys. zł za mkw. Obok mieszkań, projekt obejmuje podziemny garaż liczący 126 miejsc parkingowych. Na terenie inwestycji dostępne są także miejsca postojowe dla motocykli i rowerów.

- Wraz z wprowadzeniem projektu do sprzedaży oferta Archicom zwiększa się do ponad tysiąca mieszkań, co dla klientów oznacza jeszcze większy komfort wyboru mieszkania - mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom.

W okresie styczeń - listopad 2015 r. Grupa Archicom sprzedała 571 mieszkań i utrzymała pozycję lidera sprzedaży na wrocławskim rynku deweloperskim. Obecnie posiadany bank ziemi pozwala na rozpoczęcie budowy kolejnych 2 700 mieszkań, które będą wprowadzane do sprzedaży w kolejnych latach.

- Choć rok jeszcze się nie skończył, osiągnięty wynik sprzedaży już jest dużo lepszy niż rekordowy 2014 r., gdy sprzedaliśmy 520 lokali. Obecna oferta i dobra sytuacja na rynku nieruchomości pozwalają oczekiwać, że przed nami kolejny dobry rok – dodaje Tomasz Sujak.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych