PARTNER PORTALU

Siewierz Jeziorna. Rozpoczęto sprzedaż kolejnej puli mieszkań

Ruszyła sprzedaż mieszkań w ramach drugiego etapu inwestycji Siewierz Jeziorna. To część projektu grupy Murapol, który docelowo zakłada wybudowanie kompleksu mieszkaniowego, obejmującego około tysiąca lokali.

Autor: housemarket.pl 30 sierpnia 2017 14:48

Siewierz Jeziorna powstaje w ramach pierwszego w Polsce projektu zrównoważonej dzielnicy, przyjaznej mieszkańcom i przyrodzie, budowanej z poszanowaniem zasobów naturalnych. Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczej okolicy, nad Zalewem Przeczycko – Siewierskim, w pobliżu drogi DK1 i S1.

W ofercie mieszkań drugiego etapu Murapol Siewierz Jeziorna znajdują się 133 lokale, dwu-, trzy- i czteropokojowe o najbardziej poszukiwanych metrażach. Obecny harmonogram realizowanego etapu inwestycji przewiduje oddanie gotowych mieszkań ich właścicielom z końcem 2018 roku.

- Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tworzeniu unikatowego w skali Polski projektu urbanistycznego, jakim jest Siewierz Jeziorna. To duże wyzwanie, a zarazem niezwykle ciekawe doświadczenie. Realizując nasz projekt trzymamy się ściśle określonych wytycznych dotyczących architektury, projektowania oraz wykorzystywanych materiałów, przewidzianych w koncepcji całej inwestycji. To wszystko, w połączeniu z niezaprzeczalnymi walorami lokalizacji, sprawia że budowane przez nas osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Dlatego jesteśmy spokojni o sprzedaż mieszkań oferowanych w drugim, a wkrótce także w kolejnych etapach tego projektu - mówi Michał Sapota, prezes zarządu Murapol. 

W ramach inwestycji Siewierz Jeziorna zlokalizowanej tuż obok Katowic, grupa oferuje ok. 1 tys. mieszkań. Dotychczas do dyspozycji klientów zostało postawionych 185 lokali mieszkalnych w pierwszym i drugim etapie projektu. W przygotowaniu jest trzeci etap, zakładający budowę 499 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 22 tys. mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych