PARTNER PORTALU

Silver House wyróżniony przez władze Gdyni

Inwestycja Silver House została wyróżniona w konkursie „Czas Gdyni”, który corocznie organizowany jest przez Radę Miasta Gdyni.

Autor: HouseMarket.pl 09 marca 2016 10:16

Nagroda za najlepszą inwestycję roku nadawana jest od 1994 roku. Jest wyróżnieniem dla gdyńskich inwestorów, którzy najbardziej przyczynili się w danym roku do rozwoju miasta. Ma na celu promocję osiągnięć gdyńskich firm.

Kapituła konkursu zwróciła uwagę nie tylko na wyróżniającą architekturę budynku, ale również na fakt, że Invest Komfort zdecydował się na odnowienie elewacji sąsiadujących kamienic oraz prace drogowe, w istotny sposób zmieniając charakter ulicy.

Silver House to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy z charakterystyczną, klasyczną formą architektoniczną. Jasna elewacja fasady budynku w połączeniu z połyskującą czarną strukturą zaplanowaną na parterze podkreśla jej elegancki styl i ponadczasowy wygląd. Budynek jest wyższy od sąsiednich kamienic. W części frontowej posiada osiem kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną, z czego na parterze zlokalizowane są lokale usługowo - handlowe. W części tylnej inwestycja ma siedem kondygnacji nadziemnych oraz dwie podziemne.

W budynku znajduje się 88 lokali mieszkalnych o powierzchni od 38 do 151 mkw., z możliwością ich wykończenia pod klucz. Do mieszkań przynależą przestronne tarasy, balkony lub loggie, które pozwalają mieszkańcom na podziwianie malowniczego widoku za oknem na patio i zielony dziedziniec, a w wybranych apartamentach – na morze. Ponadprzeciętna wysokość lokali oraz okazałe przeszklenia zapewnią optymalne nasłonecznienie wnętrz. Do każdego mieszkania przypisano miejsce parkingowe i pomieszczenie gospodarcze.

Atutem inwestycji jest założenie wodne z precyzyjnie zaaranżowaną częścią wypoczynkową na patio, finezyjne kompozycje roślinne oraz placyk zabaw dla dzieci na dziedzińcu. Okazała strefa wejścia z doskonale doświetlonym holem wejściowym oraz reprezentacyjną portiernią podkreśla prestiżowy charakter kamienicy. Na każdą kondygnację prowadzą cichobieżne windy z poziomu hali garażowej. Inwestycja jest gotowa do odbioru.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych