PARTNER PORTALU

Silver Residence z bajecznym widokiem na Wrocław

Silver Residence to nowy punkt na mieszkaniowej mapie Wrocławia. Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru 98 mieszkań i apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 07 czerwca 2016 13:13

Apartamentowiec powstaje w ścisłym centrum miasta, tuż obok Placu Dominikańskiego i wrocławskiego Rynku, przy ulicy Haukego-Bosaka 18-20. Funkcję dewelopera i zarządzającego projektem oraz wykonawstwem apartamentowca Silver Residence pełni spółka Aim Engineering.

Deweloper oferuje 98 rozkładowych mieszkań 1, 2 lub 3 pokojowych, o powierzchniach od 27 do 88 mkw. Jak zapewnia, każde z nich zostało dokładnie przemyślane i funkcjonalne zaprojektowane oraz wyposażone w duże, przestrzenne okna, zapewniające optymalne doświetlenie światłem naturalnym i komfortowe wyciszenie miejskiego gwaru.

Apartamentowiec na najwyższych kondygnacjach zaoferuje przestronne, intymne tarasy z bajecznym widokiem na Wrocław. Mieszkania na pierwszym piętrze zaskoczą klientów dużymi, przytulnymi, zielonymi tarasami przeznaczonymi do indywidualnego użytkowania, o powierzchni nawet 120 mkw.

W ramach przedsięwzięcia powstanie dodatkowo dwupoziomowy podziemny parkingi dla 118 pojazdów. Komercjalizacją powierzono firmie Immobillo Group. Za projekt nowego obiektu odpowiada Panda Studio.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych