PARTNER PORTALU

Skanska zapowiada nowe inwestycje mieszkaniowe

Osiedle Mickiewicza to inwestycja Skanska Residential Development Poland realizowana obecnie na warszawskim Żoliborzu. Ale to nie koniec. Deweloperskie ramię Skanska zapowiada nowe projekty. O szczegółach opowiada Michał Witkowski, dyrektor sprzedaży.

Autor: HouseMarket.pl 31 marca 2016 09:02

Osiedle Mickiewicza to również pierwsza inwestycja Skanska w sektorze mieszkaniowym, która będzie certyfikowana w systemie BREEAM.

- Na dzień dzisiejszy mamy sprzedanych blisko 90 ze 105 mieszkań dostępnych w pierwszym etapie inwestycji. Jesteśmy zadowoleni z tempa sprzedaży i uzyskiwanych cen - podkreśla Michał Witkowski. Jak zauważa, klienci zainteresowani są mieszkaniami 3- i 4-pokojowymi w metrażach od 70 do 90 mkw. - Żoliborz to dzielnica wybierana tradycyjnie przez rodziny, stąd zapotrzebowanie na większe metraże –wyjaśnia Witkowski.

W najbliżej przyszłości Skanska ma w planach przygotowanie nowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie: na Pradze na Żoliborzu i na Mokotowie. - To inwestycje wieloetapowe. Będzie to jednak zależało od tego, w jakim tempie uda nam się uzyskać wszystkie pozwolenia i zgody – mówi Michał Witkowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych