PARTNER PORTALU

Skórzewo w rozbudowie. Nowy etap os. Przyjaznego

Firma Grzegorczyk oficjalnie rozpoczęła budowę kolejnego etapu osiedla Przyjaznego w podpoznańskim Skórzewie. Na inwestycji powstanie sześć domów w zabudowie szeregowej. Projekt będzie zrealizowany na przełomie II-III kwartału 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 24 listopada 2015 15:14

W podpoznańskim Skórzewie od 2008 powstało 140 domów w zabudowie szeregowej. Kolejny etap zakłada powstanie sześciu domów wykonanych w nowej, modernistycznej koncepcji budynków.

– Projektując nowy etap Osiedla Przyjaznego duży nacisk kładliśmy na sugestie płynące ze strony naszych klientów. Stąd też zdecydowaliśmy się na zmianę elewacji, dodając elementy drewna i starej cegły, obniżenie budynków tak, by zwiększyć użyteczność tarasów czy powiększenie okien – mówi Jakub Rozpendowski z firmy Grzegorczyk.

Co istotne inwestycja jest bezczynszowa. W przygotowanym projekcie znalazły się domy o metrażach 79 i 83 mkw., które powstają na działkach o zróżnicowanej powierzchni od 131 do 217 mkw. Ich cena rozpoczyna się od 341 000 zł brutto.

Większość z nich będzie dostępna w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Ponadto deweloper zadbał również o małą architekturę. Inwestycja zostanie wyposażona w drogi wewnętrzne, oświetlenie, pasy zieleni oraz dojścia do budynków wykonane z kostki brukowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych