PARTNER PORTALU

Słoneczne Krzyszkowice na finiszu budowy

W Krzyszkowicach, w gminie Myślenice dobiega końca budowa Osiedla Słoneczne Krzyszkowice. Trwają prace porządkowe i pielęgnacyjne. Inwestorem jest firma Jania Construction.

Autor: HouseMarket.pl 14 listopada 2016 15:42

W ramach inwestycji zostaną wybudowane: budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy oraz dwa jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. W ofercie są samodzielne lokale mieszkalne o powierzchni 77,27 mkw. Składają się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym i wc na parterze oraz korytarza, dwóch sypialni i łazienki na piętrze. Do każdego mieszkania (segmentu) należy taras zewnętrzny, ogródek i dwa miejsca parkingowe. Część wspólną stanowi ciąg pieszo – jezdny oraz wydzielone miejsce do rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców. Teren zostanie w całości ogrodzony.

Budynki wykonano w nowoczesnej technologii zapewniającej m.in. niskie koszty utrzymania: ściany murowane z pustaków ceramicznych porotherm ocieplonych styropianem gr. 15 cm, dachy kryte dachówką ceramiczną, stolarka z zestawami szybowymi termoizolacyjnymi o niskim współczynniku przenikania ciepła. Domy są sprzedawane w stanie deweloperskim (bez podłóg, okładzin i malowania ścian oraz drzwi wewnętrznych). Ceny zaczynają się od 259 tys. zł brutto.

Otoczenie osiedla stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Osiedle Słoneczne Krzyszkowice zlokalizowane jest na stoku południowo-wschodnim, co skutkuje całodniowym nasłonecznieniem. Widok rozciąga się na okoliczne wzgórza i lasy. Wyjątkowy spokój oraz bliskość dojazdu do głównych arterii drogowych łączy zalety mieszkania na wsi z szybkim dojazdem do większych miast.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych