PARTNER PORTALU

Słoneczne Miasteczko wyprzedza harmonogram

Budynek B10, realizowany w ramach piątego etapu Słonecznego Miasteczka, otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Obecnie mieszkania przekazywane są nowym lokatorom.
,

Autor: HouseMarket.pl 27 kwietnia 2017 11:29

Zakończenie budowy jak i przekazywanie lokali nabywcom LC Corp rozpoczął wcześniej, niż zakładał harmonogram inwestycji. W ramach piątego etapu powstało 108 lokali mieszkalnych, miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

Słoneczne Miasteczko to osiedle w południowo-wschodniej części Krakowa, w dzielnicy Bieżanów – Prokocim. Inwestycję tworzą trzypiętrowe budynki, w których można znaleźć mieszkania o powierzchni od 35 do 83 mkw. Szczególny nacisk został położony na funkcjonalność lokali i wysoki standard wykończenia. Deweloper zadbał o wideodomofony, drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne w mieszkaniach parterowych oraz parapety wykonane z konglomeratu. Wraz z budową osiedla powstaje pełna infrastruktura, z drogami wewnętrznymi, alejkami, zielonymi skwerami i placami zabaw.

W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkole, punkty usługowe, przychodnie, apteki i liczne sklepy. Dobry dojazd do centrum miasta zapewnia komunikacja miejska, a wkrótce również szybka kolej aglomeracyjna. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia sprawny dojazd do lotniska i wyjazd z miasta. Dotychczas wybudowano i przekazano do użytkowania 446 mieszkań.

Obecnie LC Corp realizuje szósty etap inwestycji (budynek B16). Planowany termin jego zakończenia to trzeci kwartał 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych