PARTNER PORTALU

Słoneczne Tarasy finiszują, rosną Słoneczne Tarasy 2

Jeden z głównych projektów spółki Twoje M dobiega końca. Już w czerwcu zostanie ukończony siódmy etap inwestycji Słoneczne Tarasy. Równocześnie deweloper buduje kolejne osiedle pod szyldem Słonecznych Tarasów 2. W górę pnie się pierwszy i drugi etap.

Autor: Housemarket.pl 15 maja 2015 13:21

Słoneczne Tarasy to sztandarowa inwestycja spółki Twoje M. Osiedle powstaje przy ul. Fabianowskiej 77 w Plewiskach i cieszy się sporym zainteresowaniem zwłaszcza tych klientów, którzy poszukują lokali dostępnych w programie Mieszkanie dla Młodych. Jak deklaruje deweloper, ponad 70 proc. całej sprzedaży to transakcje dokonywane w ramach MdM-u.

Osiedle Słoneczne Tarasy w czerwcu wzbogaci się o ostatni już VII etap inwestycji, w którego ramy wejdą lokale o metrażach 50 i 74 mkw. Jak deklaruje deweloper, w sprzedaży pozostały tylko mieszkania w większym wariancie. Dostępne są od 285 tys. zł.

Mimo że Słoneczne Tarasy zostaną zakończone, to równocześnie powstaje kolejna inwestycja spółki Twoje M, również przy ul. Fabianowskiej 77 w Plewiskach. Deweloper jest w trakcie budowy pierwszych etapów Słonecznych Tarasów 2.  – Jest to odpowiedź na duże zainteresowanie klientów naszą inwestycją, dlatego podjęliśmy decyzję o nowym osiedlu i w podobnym tonie co Słoneczne Tarasy. Naszą ofertę kierujemy głównie do osób młodych, które chcą skorzystać z programu MdM – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce Twoje M.

Mieszkania na osiedlu Słoneczne Tarasy 2, podobnie jak poprzedniej inwestycji, występują w opcjach  50 mkw. z  2 pokojami i 3 lub 4 w wariancie 74 mkw. Deweloper przy projektowaniu Słonecznych Tarasów 2 wziął pod uwagę sugestie klientów, w związku z czym budynki otrzymały nowy zewnętrzy wygląd, wewnętrzną klatkę schodową prowadzącą do mieszkań na piętrze, pomieszczenia gospodarcze czy większy metraż tarasów. Ceny zaczynają się od 220 tys. zł.

- Trwają już prace nad II etapem Słonecznych Tarasów 2. Obecnie zostały wybudowane partery. Budynki pną się dalej w górę. Zakończenie budowy tego etapu planujemy na marzec 2016 roku. Wcześniej, bo w październiku bieżącego roku, oddamy mieszkania z etapu I – dodaje Magdalena Czuryńska. Deweloper zapowiada, że ceny będą podobne jak w przypadku I etapu.

Wszystkie mieszkania znajdujące się na osiedlu Słoneczne Tarasy dostępne są w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych