PARTNER PORTALU

Słoneczne Tarasy rosną w Dziwnówku

Słoneczne Tarasy to kolejny etap i prawdopodobnie ostatnia część zaplanowanego z dużym rozmachem kompleksu apartamentowo-wypoczynkowego Porta Mare w Dziwnówku.

Autor: HouseMarket.pl 22 lipca 2016 09:26

Inwestycja Słoneczne Tarasy została rozpoczęta, wiosną tego roku i jest kontynuacją cieszących się zainteresowaniem, aktualnie w 90 procentach wyprzedanych, apartamentów Porta Mare Leśne Tarasy.

Budowę całego kompleksu Porta Mare zapoczątkowała realizacja ukończonego w 2013 r. apartamentowca wschodniego, znanego jako Porta Mare Apartamenty Przy Plaży. Po sukcesie tego pierwszego i rosnącym zainteresowaniu zarówno, ze strony kupujących jak i chętnych do wynajmowania apartamentów Porta Mare, firma Budnex oddała do użytkowania dwa następne budynki apartamentowe, tym razem, w części inwestycji pod nazwą Leśne Tarasy.

Kolejne apartamenty w otoczonym lasem zespole budynków, w większości już wyprzedane, są na ukończeniu lub w trakcie realizacji. W toku są również należące do kompleksu, inwestycje zlokalizowane przy samej plaży: Porta Mare Apartamenty Przy Plaży – budynek zachodni i Porta Mare Wellness&Spa.

Przedsięwzięcie zostało tak zaplanowane, aby połączyć w sobie zalety posiadania prywatnych apartamentów zlokalizowanych w cichej i spokojnej miejscowości z pełną bazą rekreacyjną. Docelowo kompleks zostanie wyposażony w basen, boiska, sale konferencyjne i restauracje oraz gabinety, obejmujące pełny zakres zabiegów Wellness&Spa.

Porta Mare to idealna propozycja dla osób szukających dobrej inwestycji pod wynajem jak i na użytek własny, czyli drugi dom nad morzem.

W najnowszym, aktualnie rozpoczętym etapie Porta Mare Słoneczne Tarasy powstanie 209 apartamentów zlokalizowanych w czterech obiektach położonych zaledwie 300 metrów od plaży. Apartamenty o powierzchni od 29 do 75 mkw., będą dwupokojowe i trzypokojowe z pokojem dziennym i aneksem kuchennym. Przy odpowiednio wczesnym podpisaniu umowy, istnieje możliwość łączenia apartamentów i zmian w ich aranżacji.

W pierwszym budynku, w którym zakończenie budowy i przekazanie lokali zakontraktowane jest na koniec 2017 r. znajdować się będzie 46 apartamentów i sześć lokali usługowych. W apartamentowcu zainstalowana zostanie cichobieżna winda, a architektura obiektu, nawiązywać będzie do nadmorskiego klimatu.

Apartamenty będą wykończone w stanie deweloperskim, jednak na indywidualne życzenie klientów jest też możliwość wykończenia lokalu w stanie pod klucz.

Tak, jak w pozostałych inwestycjach Porta Mare, w Słonecznych Tarasach, istnieje możliwość podpisania umowy o kompleksowej opiece nad apartamentem i tym samym maksymalizacji przychodów z najmu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych