PARTNER PORTALU

Słoneczne Tarasy w Suwałkach co miesiąc zyskują kondygnację

Racis Development równolegle realizuje budynek A, B, E oraz C, które z każdym kolejnym miesiącem rosną o kolejną kondygnację. Strop nad trzecim piętrem w budynku E jest już gotowy.

Autor: HouseMarket.pl 25 lutego 2016 14:03

Do budynku A mieszkańcy będą mogli wprowadzić się z końcem sierpnia. Blok E i B zostanie oddany do użytku do końca tego roku, a etap C i D - do września 2017 roku.

Słoneczne Tarasy to kameralne, ogrodzone osiedle powstające w Suwałkach przy ul. Sportowej, w bliskim sąsiedztwie parku naukowo - technologicznego. Dojazd do centrum miasta zajmuje parę minut.

W pięciu budynkach składających się na kompleks Słoneczne Tarasy znajdzie się w sumie sześć lokali usługowych, 122 mieszkania i apartamenty: od dwupokojowych do czteropokojowych o metrażu od 30 do 70 mkw. Mieszkania będą posiadały przestronne balkony i tarasy o powierzchni do 65 mkw. Wykończone zostaną nierdzewną stalą i szkłem.

Lokale o wysokości podwyższonej do 2,70 m dodatkowo zyskają dzięki dużym przeszkleniom. W parterze frontowej części budynku zaprojektowano przestrzeń pod lokale użytkowe i niewielkie usługi. Docelowo będzie tam działać m.in. niewielki sklep spożywczy.

Słoneczne Tarasy mogą się pochwalić luksusowymi korytarzami, jasną elewacją z elementami drewna, szkła i kamienia naturalnego.

Pod każdym budynkiem przewidziano jednopoziomowy parking podziemny, dostępny wprost z wind i klatek schodowych, w którym znajdą się miejsca postojowe i garaże, posiadające indywidualne bramy wjazdowe. Ruch pojazdów w obrębie osiedla będzie ograniczony jedynie do dostępu do podziemnego parkingu za pośrednictwem drogi wewnętrznej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych