PARTNER PORTALU

Smart house w nowych mieszkaniach

Nieodłącznym elementem nowoczesnego budownictwa jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Autor: Housemarket.pl 28 lutego 2017 13:10

Firma Robyg, w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zapewnia technologię inteligentnego domu Smart House. System zainstalowany w każdym lokalu umożliwia dopasowanie mieszkania do indywidualnych potrzeb, a także generuje oszczędności, np. na rachunkach za prąd.

Smart House to rozwiązanie na miarę XXI wieku – opcja zdalnej regulacji temperatury czy uruchamiania dowolnego urządzenia za pomocą regulacji przepływu prądu w gniazdku to duże ułatwienie. Smart House od Robyg to również bezpieczeństwo – dzięki czujnikom drzwi wejściowych i balkonowych, w razie ich otwarcia, na telefon lub tablet użytkownika zostanie wysłane automatyczne powiadomienie. Smart House jest zdalny – klient za pomocą aplikacji może z dowolnego miejsca uzyskać połączenie z systemem. Dzięki temu, można m. in. zgasić światło, o którym zapomniało się przed wyjściem z domu albo włączyć ogrzewanie przed powrotem z pracy. Taka regulacja pozwala wygenerować oszczędności w rachunkach sięgające nawet 30 proc. miesięcznych opłat.

Warszawska oferta Grupy Robyg obecnie obejmuje m.in. osiedla: Green Mokotów, Green Mokotów Premium, apartamenty Villa Nobile, Młody Wilanów, Stacja Nowy Ursus, Osiedle Young City II, Osiedle Kameralne, Park Wola Residence czy Forum Wola.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych