PARTNER PORTALU

Soho Factory ma wzięcie. Klienci kupują dziurę w ziemi

Soho Development nie narzeka na brak chętnych do zakupu mieszkań w swojej sztandarowej inwestycji. Deweloper notuje dobrą sprzedaż najnowszego etapu Soho Factory - jeszcze na etapie dziury w ziemi.

Autor: HouseMarket.pl 31 maja 2016 09:05

W oddanym do użytkowania w 2015 r. budynku Kamion Cross, sprzedano już 96 proc. mieszkań. W kolejnym etapie inwestycji liczącej 8,8 tys. mkw. - w budynku Wars - podpisano umowy na sprzedaż 108 lokali mieszkalnych, co stanowi 73 proc. PUM (umowy deweloperskie wraz z płatnymi umowami rezerwacyjnymi) - podała spółka w kwartalnym raporcie.

Oddanie do użytkowania Warsa zaplanowano na pierwszy kwartał 2017 r.

Kolejny etap przedsięwzięcia - budynek Feniks - uzyskał pozwolenie na budowę w pierwszym kwartale br. Docelowa powierzchnia użytkowa obiektu ma wynosić 11,8 tys. mkw. Obecnie deweloper podpisał umowy na sprzedaż 29 lokali mieszkalnych, co stanowi 12 proc. PUM. Planowany termin oddania budynku do użytkowania zaplanowano na czwarty kwartał 2017 r. 

Aktualne plany inwestycyjne Soho Development zakładają powstanie osiedla mieszkaniowego o docelowej powierzchni ponad 110 tys. mkw. PU, podzielonego na kolejne etapy inwestycji.

 

.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych