PARTNER PORTALU

Sokoła 1 uwodzi efektowną bryłą i tarasami

Realizowana przez Masterm inwestycja Sokoła 1 w Poznaniu to efektowny architektonicznie budynek, który ma od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz dwa poziomy podziemne. Za projekt odpowiada pracownia Ultra Architects.

Autor: HouseMarket.pl 16 lutego 2017 08:55

Na Sokoła 1 znajdą się 192 komfortowe lokale mieszkalne z dwupoziomowym garażem podziemnym. Będą to układy od jednopokojowych do czteropokojowych o metrażu od 20,61 mkw. do 91,59 mkw.

Duże okna, efektowne tarasy i bryła budynku zaprojektowana z uwzględnieniem istniejącego sąsiedztwa sprawiają, że mieszkania są jasne i bardzo słoneczne.

Budynek posiada od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz dwie podziemne. Zaprojektowano dwa wejścia do budynku, w tym jedno prowadzące także na dziedziniec z dużą ilością zieleni. Wnętrza na Sokoła 1 są inteligentnie i z klasą zaprojektowane – przestronne, funkcjonalne i wykończone materiałami wysokiej jakości z dbałością o każdy detal.

Budynek Sokoła 1 znajduje się pomiędzy ulicą Sokoła a ulicą gen. Maczka w Poznaniu. Bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych, a także zielonych terenów Parku Sołackiego zapewnia zarówno dobry dojazd do centrum Poznania, jak i relaks w jednej z najpiękniejszych w mieście stref zieleni.

Zaprojektowany z uwzględnieniem specyfiki okolicy budynek Sokoła 1 wykończony ma być materiałami najwyższej jakości, które są zarówno piękne, jak i posiadają najwyższe parametry techniczne. Drewno, szkło, siatka cięto-ciągniona, okładzina ceramiczna zostały dobrane tak, aby dawać poczucie komfortu.  Wyjątkowy charakter inwestycji przy Sokoła 1. podkreślą równie efektowne donice z drzewami i trawy. Projekt inwestycji przygotowała pracownia Ultra Architects.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych