PARTNER PORTALU

Sokratesa Park&Art: Apartamenty z garażem za pół ceny

Sokratesa Development oferuje klientom, którzy kupili mieszkanie z garażem na osiedlu Sokratesa Park&Art , drugi garaż 50 proc. taniej.

Autor: HouseMarket.pl 19 kwietnia 2016 15:57

Osiedle Sokratesa Park&Art jest realizowane w odległości zaledwie 500 m od stacji metra Młociny, na Bielanach przy ulicy Sokratesa.

W pierwszym etapie zaprojektowano budynki dziewięciokondygnacyjne z podziemnym parkingiem. Mieszczą się w nich mieszkania od jednopokojowych do trzypokojowych o powierzchniach od 38 mkw. do 77 mkw. oraz apartamenty czteropokojowe o powierzchni od 94 mkw. do 117 mkw.

Deweloper zaplanował także budynki wysokie na siedem kondygnacji regularnych z dominantami do dziewięciu kondygnacji. W tym etapie do kupienia zostały ostatnie wolne mieszkania.

Na drugi etap A, którego sprzedaż jest zaawansowana w 95 proc. składają się budynki liczące od siedmiu do dziewięciu kondygnacji naziemnych oraz dwukondygnacyjny parking podziemny. W budynkach zaprojektowano mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 32 mkw. do 78 mkw.

Istnieje możliwość zakupu komórek lokatorskich. Dodatkowo w budynku będzie dostępnych siedem lokali usługowych na parterze od strony ul. Sokratesa.

Wprowadzony do sprzedaży drugi etap B osiedla tworzą budynki o wysokości od sześciu do ośmiu kondygnacji naziemnych oraz dwukondygnacyjny parking podziemny ze 150 miejscami postojowymi. Dodatkowo powstanie 16 boxów garażowych na terenie hali garażowej oraz 20 miejsc postojowych na parkingu naziemnym.

W tym ostatnim etapie inwestycji zaprojektowano 173 mieszkania od jednopokojowych do trzypokojowych o metrażach od 26,79 mkw. do 71,69 mkw. Istnieje także możliwość zakupu komórek lokatorskich. W tej fazie inwestycji zaplanowano ich 16. Dodatkowo w budynku będzie dostępnych 12 lokali usługowych i siedem biur.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych