PARTNER PORTALU

Solankowe Zacisze powstaje przy parku zdrojowym

Solankowe Zacisze powstaje przy ulicy Macieja Wierzbińskiego 31, w pełnej zieleni dzielnicy Inowrocławia, poza strefą zwartej zabudowy miejskiej, przy parku zdrojowym. Deweloper – Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MEGA zachęca do kupowania mieszkań z zamiarem ich wynajmu.

Autor: HouseMarket.pl 14 listopada 2016 16:52

Lokalizacja Solankowego Zacisza powala poczuć, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki: park zdrojowy z palmiarnią, pijalnią wód mineralnych i zespołem tężni, inowrocławska starówka, galeria handlowa oraz najważniejsze urzędy, placówki oświatowe i służby zdrowia.

Łącząca tradycję ze współczesnością architektura budynków zespołu mieszkaniowego Solankowe Zacisze prezentuje dbałość o wysmakowane detale z naturalnego drewna. W każdym z budynków znajdują się przestronne mieszkania z dużymi, energooszczędnymi oknami, obszernymi balkonami i tarasami na dachu. Na ostatniej kondygnacji przewidziane są układy jednopoziomowe i dwupoziomowe z otwartymi tarasami. W każdym lokalu istnieje możliwość jego indywidualnej aranżacji.

Wodociąg ze stacją uzdatniania wody

We wszystkich budynkach komfort podnoszą atrakcyjnie zaprojektowane klatki schodowe, podziemna hala garażowa z miejscami parkingowymi, szybkobieżne windy, komórki lokatorskie przewidziane dla każdego z mieszkań oraz pomieszczenia na rowery i wózki.

Lokale mają m.in. ponadnormatywną wysokość do 3 m, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, okładziny na posadzkach balkonów z eleganckimi balustradami i nowoczesną instalację wodociągową zaopatrzoną w stację uzdatniania wody. Dodatkowo w niektórych mieszkaniach przewidziana jest możliwość montażu kominka.

Bezpieczeństwo podnoszą antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań w naturalnej okleinie, system wideofonów oraz technologia klucza Master Key, zastępująca kilka kluczy jednym. Okna w mieszkaniach wyposażone będą w aluminiowe rolety zewnętrzne.

Likwidacja mostków termicznych

Budynki zaprojektowane zostały z materiałów i w technologii zapewniającej wysokie parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej. Wszystkie projektowane balkony zamontowane zostaną przy użyciu specjalnych łączników tzw. izokorb, dzięki którym likwidowane są mostki termiczne, a ubytek ciepła w mieszkaniu znacząco się zmniejsza.

Deweloper zadbał o teren otaczający budynek, planując przyjazny dzieciom plac zabaw, rozległe tereny zielone oraz małą architekturę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych