PARTNER PORTALU

Solec Residence osiąga dobre wyniki sprzedaży

Choć budowa Solec Residence zakończy się w grudniu 2016 r., to firma Sawa Apartments już sprzedała ponad 46 proc. mieszkań.

 

Autor: HouseMarket.pl 23 maja 2016 10:03

Budowa zaczęła się w marcu 2015 r., a sprzedaż trwa rok. – Przy zaawansowaniu inwestycji w 50 proc. jest to bardzo dobry wynik, ponieważ sprzedawaliśmy już na etapie dziury w ziemi – uważa prezes Sawa Apartments Marian Okręglicki.

Według niego budynek wzbudzi większe zainteresowanie, jak będzie miał okna i bogatą elewację. Wtedy przed zakończeniem budowy prezes chce osiągnąć wynik 80 proc. sprzedanych lokali.

– Zawsze udaje nam się przed odbiorem budynku sprzedać 90 proc. lokali – mówi prezes Okręglicki.

 Zaznacza, że zaproponowane w Solec Residence ceny są na razie najniższe na Powiślu. Zaczynają się od 12 tys. zł za metr kwadratowy, a kończą się na 20 tys. zł.

– Po zakończeniu budowy na pewno wzrosną. W Warszawie od trzech lat ceny metra rosną po kilka procent, a ceny apartamentów ekskluzywnych jeszcze więcej, bo jest mniejsza podaż – przewiduje prezes Marian Okręglicki.

W tych wyliczeniach najważniejsza jest lokalizacja, a tę Solec Residence ma idealną. – Bezpośrednie sąsiedztwo kilku parków oraz terenów nad Wisłą, gdzie można spacerować lub biegać. Apartamenty, choć zlokalizowane bardzo blisko ścisłego centrum, pozwalają na co dzień żyć sportowo i mieć wszystkie rozrywki pod ręką – uważa Marian Okręglicki.

Dodaje, że taki styl życia preferują też klienci zainteresowani apartamentami. – Liczy się nie tylko jakość i lokalizacja budynku, ale też to, czy wpisuje się on w sposób życia i spędzania czasu kupujących – mówi Marian Okręglicki.

Docenił to Karol Kłos, mistrz świata w piłce siatkowej mężczyzn, twarz tej inwestycji, który zamieszka w jednym z apartamentów.

– Urodziłem się w pobliskim szpitalu na Solcu. Z okna będę miał widok na Stadion Narodowy, który zawsze kojarzyć mi się będzie z zeszłorocznymi siatkarskimi mistrzostwami świata. To tam rozpoczęła się nasza droga do złotego medalu – mówi Karol Kłos.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych