PARTNER PORTALU

Solec Residence stawia na biurową przyszłość

Solec Residence to nie tylko luksusowe apartamenty. Na terenie Warszawy to obecnie jedyna śródmiejska inwestycja o charakterze apartamentowym, biurowym i handlowo-usługowym.

Autor: HouseMarket.pl 05 lipca 2016 15:10

Biurowiec Solec Residence jest zlokalizowany w linii prostej zaledwie 1100 metrów od Giełdy Papierów Wartościowych, 1600 metrów od Śródmieścia Południowego koncentrującego urzędy centralne i 2400 metrów od stołecznego „City” z jego życiem biznesowym i finansowym.

- Uczyniliśmy wszystko dla kręgów biznesowych, aby dać im kameralny biurowiec już dziś idealnie położony w stolicy, ale także położony idealnie w niedalekiej przyszłości, która odmieni stołeczne życie gospodarcze. Pod tym względem nie ma drugiego takiego biurowca w stolicy - komentuje prezes spółki Sawa Apartments Marian Okręglicki. - Jego lokalizacja jest starannie zaplanowana zważywszy, iż jest to także miejsce wysoce perspektywiczne dla wielu kręgów biznesowych. Pamiętać należy o rozwoju Portu Praskiego. Za około 8-10 lat będzie to drugie, tym razem prawobrzeżne, »City« Warszawy z drapaczami chmur mieszczącymi centra finansowe i gospodarcze kraju. Wówczas lewobrzeżny biurowiec Solec Residence będzie ulicami dzielił od nowego »City« dystans zaledwie 1700 metrów dzięki bardzo dobremu położeniu w sąsiedztwie Mostu księcia Józefa Poniatowskiego. Nasz Solec Residence jest położony dokładnie w środku pomiędzy obecnym stołecznym »City« a tym, które wystrzeli w górę w najbliższych latach w Porcie Praskim.

Do chwili obecnej skomercjalizowano 30 proc. powierzchni biurowej, choć kompleks jest dopiero w stanie surowym otwartym.

Samochody elektryczne w bonusie

Każdy podmiot, jaki nabędzie lub wynajmie biuro w Solcu Residence dostanie od inwestora tego obiektu możliwość bezpłatnego korzystania z samochodu elektrycznego. Część biurowa kompleksu będzie miała do swojej dyspozycji około trzech takich samochodów. Będzie na nie system rezerwacji pomiędzy poszczególnymi biurami, a jedyne koszty, jakie będą ponosiły biura to ładowanie akumulatorów. Kompleks Solec Residence ma w tym celu stację ładowania samochodów elektrycznych.

Metraże biur wynoszą od 73 do 1015 mkw. Obsłuży je całodobowa recepcja, zaś między piętrami pojadą dwie cichobieżne windy. Całości komfortu dopełnią osobne wejścia do części biurowych i mieszkalnych, jak również obsługa concierge. Pod względem estetycznym biura i lokale handlowo-usługowe nie różnią się od części apartamentowej kompleksu. Maję tę samą elewację z kamienia i takie same szlachetne materiały wykończeniowe wewnątrz.

Jednocześnie toczy się komercjalizacja powierzchni handlowych i usługowych na parterach Solca Residence. Do chwili obecnej sprzedano 50 proc. lokali tego typu. Tak, jak w przypadku biur w Solcu Residence, tak też nabycie w nim lokalu handlowego lub usługowego cieszy się dużym zainteresowaniem z tych samych przyczyn finansowych. Zakup lokalu jest tańszy niż system rat kredytowych/leasingowych.

Zobacz przykładowe kalkulacje Sawa Apartments w załączniku

Podobał się artykuł? Podziel się!

MULTIMEDIA

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych