PARTNER PORTALU

Solec Residence ułatwia szybkie zamieszkanie

Do Solca Residence wprowadzają się pierwsi lokatorzy. Wraz z nimi wkraczają architekci wnętrz i ich ekipy techniczne. Po niedawnym uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie rozpoczyna się najciekawsza, najbardziej wyrafinowana część prac wykończeniowych najnowszego stołecznego kompleksu apartamentowego.

Autor: HouseMarket.pl 04 lipca 2017 16:05

 

Sawa Apartments, inwestor i deweloper obiektu, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i umożliwia im bardzo szybkie wprowadzanie się do zakupionych lokali. Pozwala na to staranny dobór partnerów Sawy w fazie prac wykończeniowych i wnętrzarskich. W Solcu Residence funkcjonują już apartamenty pokazowe. W olbrzymiej mierze ułatwiają one klientom wszelkie prace wykończeniowe i związane z całą architekturą wnętrz.

- Wprowadzanie się do nowych ekskluzywnych apartamentów i ich urządzanie nigdy nie trwa krótko, trwa nawet rok, natomiast w przyjętej przez nas koncepcji może to mieć miejsce nawet w ciągu miesiąca przy odpowiednich decyzjach nabywców lokali. Gwarantuje to system współpracy z naszymi architektami wnętrz. Na klientów czekają apartamenty pokazowe całkowicie wykończone pod względem prac murarskich, tynkarskich, malarskich, hydraulicznych, stolarskich, glazurniczych, elektrycznych, oświetleniowych i posadzkarskich. Wszelkie te prace nadają apartamentowi określony styl, który dopełnia całkowicie urządzony i wyposażony salon łazienkowy - zapewnia Marian Okręglicki, prezes Sawy Apartments.

W formule zaproponowanej przez Sawę Apartments za wszystkie prace wykończeniowe odpowiada jedna pracownia architektury wnętrz i ona ponosi całkowitą odpowiedzialność za najwyższą jakość pracy i materiałów, zapewnia gwarancję, rękojmię i serwis.

- Zgodnie ze standardami Sawy Apartments w kwestii obsługi jej klientów my także oferujemy im trzy najważniejsze czynniki. Po pierwsze jest to najwyższa światowa jakość wszystkich materiałów wykończeniowych; po drugie – możliwość bardzo szybkiego wprowadzenia się do zakupionego apartamentu; po trzecie zaś jedna zbiorcza gwarancja na wszystkie prace wykończeniowe i zastosowane w nich materiały - tak system pracy z klientem opisuje Anna Czub, właścicielka pracowni architektury wnętrz Galerie Venis Design Studio, która przygotowuje apartamenty pokazowe w Solcu Residence. - W kraju ciągle jeszcze jest to bardzo rzadko spotykany typ obsługi klienta firmy deweloperskiej i mamy satysfakcję, iż nasze standardy pracy z klientem są identyczne, jak w przypadku Sawy Apartments.

Ekipy techniczne wykonują w apartamentach pokazowych wszystkie najbardziej żmudne i czasochłonne prace wykończeniowe, jakie osobom prywatnym zajmują nieraz długie miesiące lub wręcz kwartały. Dzięki temu klient wkracza do eleganckiego apartamentu, wykończonego, z pełnym oświetleniem i urządzoną łazienką oraz z wyrazistym, ale tylko wstępnie nadanym stylem. Reszta należy do inwencji twórczej właściciela bądź też jego woli współpracy z architektami wnętrz.

- Każdy z przygotowywanych przez nas apartamentów jest inny, niemniej mają one dwie cechy wspólne. Pierwsza z nich to maksymalnie uniwersalne rozwiązania kolorystyczne, aby dawały duże możliwości aranżacji w różnych stylach. Cechę drugą stanowi fakt, iż nabywca apartamentu nigdy nie spotka w nim elementów o przemijającej modzie. Są bowiem w architekturze wnętrz takie materiały, o jakich wiadomo, że były niegdyś modne rok, najwyżej dwa, i jako stylistyczna efemeryda odeszły bez echa i renomy, niemniej stale są w produkcji. Rzeczą, którą otrzyma nasz klient będzie natomiast styl i elegancja o charakterze ponadczasowym. Na przykład carrarę spotkamy zarówno w ekskluzywnych wnętrzach sprzed wieku, jak i dziś, stąd apartamenty autorstwa naszej firmy w Solcu Residence też ją zawierają - mówi Anna Czub. - Do rzeczy bardzo atrakcyjnych, zawsze modnych, trwale zapisanych w najlepszym stylu glamour możemy zaliczyć także wielkoformatowe płytki strukturalne 3D z efektem zacieranego tynku, podłogi z jasnego przecieranego dębu z lekkimi odcieniami beżu, podłogi dębowe wybarwione na orzech, podłogi z miodowego dębu, na ścianach w salonach łazienkowych ciemny kamień z elementami mozaiki, wanny wolnostojące i duże powierzchnie z lustrami. Wszystko to znajduje się już w Solcu Residence w apartamentach naszego autorstwa.

Solec Residence mieści 95 apartamentów. Jest także pierwszym w kraju obiektem tego typu oferującym luksusowe biura apartamentowe w cenie za metr kwadratowy nie odbiegającej od przeciętnego stołecznego kosztu ok. 13,5 tys. złotych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych