PARTNER PORTALU

Spektrum: Euro Styl rusza z nowymi mieszkaniami w Gdańsku

Nowa inwestycja Euro Stylu położona jest na pograniczu tętniącej życiem miejskiej aglomeracji i nadmorskiego parku. W ofercie znajdą się mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych z aneksem kuchennym bądź odrębną kuchnią.

Autor: HouseMarket.pl 01 lipca 2016 14:59

- Inwestycja znajduje się w świetnej lokalizacji, gwarantującej dostęp do wielu udogodnień. A to właśnie lokalizacja od lat jest najważniejszym i najbardziej istotnym kryterium branym pod uwagę przy zakupie mieszkania. Otrzymaliśmy już prawomocne pozwolenie na budowę dwóch 18-kondygnacyjnych budynków. Sprzedaż mieszkań rozpoczynamy pierwszego lipca. Tego samego dnia rozpocznie się również budowa inwestycji – mówi Andrzej Przybek, dyrektor sprzedaży Euro Stylu.

Widok na Zatokę Gdańską

Mieszkańcy ostatnich pięter Spektrum będą mieli widok na Zatokę Gdańską. Bryły budynków wyróżnią się urozmaiconą elewacją, złożoną m.in. z eleganckich okładzin, a częściowo na najwyższych kondygnacjach z przeszklonych fasad. Dynamiki architekturze z pewnością doda układ balkonów, a dzięki zastosowaniu dużej ilości szkła – budynki będą prezentować się bardzo lekko i nowocześnie.

Spektrum powstaje w centrum Przymorza, przy ulicy Obrońców Wybrzeża. A stamtąd wszędzie blisko. Ponadto na Przymorzu funkcjonuje bardzo dobrze rozwinięta komunikacja publiczna.

Deweloper na terenie inwestycji tor do gry w bule, plac zabaw dla dzieci, wybieg dla psów oraz przepełnioną zielenią strefę wypoczynku.

W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach liczących od 30 do 100 mkw., posiadające pokoje z murowanymi ścianami działowymi, gwarantującymi najwyższą nośność i komfort akustyczny. A dzięki dużym oknom – mieszkania będą doskonale doświetlone. Ponadto w ofercie znajdziemy zarówno mieszkania z aneksem kuchennym, jak i posiadające odrębną kuchnię.

Ekologiczne rozwiązania

W budynkach przewidziano cichobieżne windy oraz dwukondygnacyjne hale garażowe, na poziomie których poza miejscami parkingowymi dla samochodów znajdą się również komórki lokatorskie. W każdym z budynków w strefie wejścia zaplanowano również wózkarnię z rowerownią, zaś w halach garażowych zaprojektowano rowerownie wyposażone w stojaki oraz zestaw narzędzi do samodzielnego serwisowania bicykli.

Najtańsze jednopokojowe mieszkanie na tym osiedlu kosztuje 202 742 zł, dwupokojowe - 252 518 zł, trzypokojowe - 333 391 zł, a czteropokojowe - 600 610 zł.

Spektrum to nowoczesne osiedle przyjazne środowisku, ponieważ zastosowano w nim wiele ekologicznych rozwiązań. Na szczycie budynków zaprojektowano zielone dachy, które będą miały wpływ na optymalne gospodarowanie wodami opadowymi na terenie osiedla. Budowa pierwszego budynku Spektrum zostanie ukończona w trzecim kwartale 2018 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych