PARTNER PORTALU

Sprzeczna 4: Nowoczesna kamienica w sercu Pragi

Sprzeczna 4 to kameralna inwestycja firmy Budizol w sercu odradzającej się Pragi Północ. W kameralnym budynku znajdzie się 57 mieszkań o powierzchni od 28 mkw. do 75 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 18 kwietnia 2016 13:23

W budynku przy Sprzecznej 4 znajdzie się większość mieszkań jednopokojowych i dwupokojowych. Każde z dostępem do jednego, dwóch albo trzech balkonów lub tarasów o powierzchniach - od 3,6 mkw. do 30,6 mkw. W parterze budynku zaprojektowano dwa lokale usługowe o łącznej powierzchni użytkowej około 220 mkw. Mieszkańcy będą mieć do swojej dyspozycji zielone podwórze.

Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windę. Deweloper zaplanował 25 miejsc postojowych dla samochodów, cztery miejsca postojowe dla motocykli, 15 boksów oraz system garażowy dla rowerów.

Dzięki wykorzystaniu betonu architektonicznego barwionego w masie, fasada Sprzeczej 4 może być dowolnie kreowana. Prefabrykaty firmy Budizol uzyskiwane są z najlepszego betonu żelbetowego i gwarantują lepszą izolację pożarową i akustyczną oraz odporność na wilgoć, pleśń i gwałtowne zmiany temperatury. Proekologiczny i energooszczędny budynek wyposażony zostanie w drewniane okna dwuszybowe i trzyszybowe o parametrach U 0,9 oraz U 1,3.

Projekt przygotowała pracownia BBGK. Planowane zakończenie budowy to październik 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych