PARTNER PORTALU

Stacja Kazimierz z wykonawcą trzeciego etapu

Budimex został generalnym wykonawcą trzeciego etapu inwestycji Stacja Kazimierz, która powstanie na warszawskiej Woli. Etap obejmuje realizację budynku nr 3 oraz budynków: 4 a i 4 b.

Autor: HouseMarket.pl 24 kwietnia 2017 15:52

Spółka została wybrana w wyniku rozstrzygnięcia, ogłoszonego przez Polnord przy udziale firmy Waryński, przetargu w którym złożyła ofertę o łącznej wartości 57,5 mln zł netto. Budowa inwestycji rozpocznie się w kwietniu br. z planowanym terminem zakończenia na lipiec 2018 r.

– Naszą ambicją jest stałe zwiększanie obecności Polnordu na rynku warszawskim zgodnie z przyjętą strategią na lata 2016-2019. Zamierzamy w pełni skorzystać z aktualnej hossy i budować jak najwięcej. W praktyce oznacza to uruchamianie nowego projektu średnio raz na miesiąc. W przypadku Stacji Kazimierz wprowadzenie procedury przetargowej przy wyborze generalnego wykonawcy pozwoliło nam na zaoferowanie bardzo atrakcyjnej ceny lokali, usytuowanych w lokalizacji uchodzącej dotąd za drogą, a jednocześnie modną i lubianą przez inwestorów ze względu na bliskość centrum, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości wykonania – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnordu.

W zakresie trzeciego etapu Stacji Kazimierz powstaną budynki w modernistycznym stylu o zróżnicowanej wysokości sięgającej dziewięciu kondygnacji. Zaprojektowano w nich szeroki wybór różnorodnych lokali, od jednopokojowych po pięciopokojowe o powierzchniach od 29 mkw. do 128 mkw. Klienci trzeciego etapu inwestycji będą mieć m.in. wyjątkową okazję, aby kupić jedno z unikalnych mieszkań z antresolami.

W budynkach znajdą się wózkownie i rowerownie, a lokale będą posiadać loggię, balkon, taras lub ogródek na parterze. Realizacja obejmuje również infrastrukturę techniczną, plac zabaw oraz osiedlowy układ drogowy wraz z zagospodarowaniem terenu.

Stacja Kazimierz powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola w niedalekiej odległości od II linii metra, blisko stacji Rondo Daszyńskiego. Ceny mieszkań w inwestycji Stacja Kazimierz rozpoczynają się już od 6925 zł za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych