PARTNER PORTALU

Stacja Nowy Ursus finiszuje

W kolejnym etapie osiedla Stacja Nowy Ursus na klientów czekają gotowe lokale do odbioru jeszcze w tym roku. Doskonale usytuowane osiedle Grupy ROBYG cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co znajduje odzwierciedlenie w sprzedaży. Na nabywców w tym etapie czekają lokale, które termin odbioru mają w tym roku.

Autor: HouseMarket 06 listopada 2017 12:44

Docelowo na całym osiedlu powstanie ponad 1 tys. mieszkań oraz ok. 24 lokale usługowe w zróżnicowanych metrażach. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w system Smart House w standardzie. Jest to system ułatwiający zarządzanie domowymi sprzętami, tym samym generujący oszczędności w rachunkach za energię elektryczną nawet na poziomie 30 proc. Dodatkowym atutem jest lokalizacja osiedla – w pobliżu Posagu 7 Panien – tylko 12 minut od centrum miasta i w bezpośredniej bliskości trasy S2 i S8, co sprawia, że dotarcie w dowolne miejsce jest bezproblemowe.

- Stacja Nowy Ursus to niezwykle nowoczesna inwestycja, z bardzo starannie zaprojektowanymi przestrzeniami wspólnymi i zielenią oraz bardzo funkcjonalnymi mieszkaniami. Nic dziwnego, że każdy kolejny etap cieszy się taką popularnością wśród kupujących. Dla klientów mamy świetną wiadomość – w inwestycji są jeszcze dostępne lokale, których termin odbioru przypada w tym roku. Dzięki nim można szybko dołączyć do grona zadowolonych właścicieli własnego M. Liczby mówią same za siebie – po trzech kwartałach tego roku, kontraktacja wyniosła aż 2,7 tys. lokali, co przybliża nas znacznie do zaplanowanego na cały rok wyniku 3,4 tys. lokali. Bardzo cieszy nas takie zaufanie klientów. A teraz kupujący mają wyjątkową okazję nabyć lokale, które za moment będą gotowe do odbioru, ale zostało ich już niewiele – dlatego warto się pospieszyć. Dodatkowo przygotowaliśmy ok. 40 miejsc postojowych zewnętrznych do użytku publicznego – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG w Warszawie.

- Stacja Nowy Ursus to także miejsce dla wszystkich, którzy lubią wyjątkowe osiedla. Tysiąc-lokalowa inwestycja powstaje na dawnych terenach przemysłowych, a Grupa ROBYG ma doświadczenie w takich projektach. Chociażby nasz projekt na warszawskim Żoliborzu pokazuje, jak piękne mogą być takie miejsca – otoczone zielenią, z przemyślaną małą architekturą i placami zabaw dla dzieci, ładnymi budynkami i historią. Takie miejsca mają wspaniały klimat. ROBYG buduje kompleksowe inwestycje z pełną infrastrukturą, lokalami usługowymi i drogami dojazdowymi oraz dba, żeby w okolicy były wszystkie niezbędne udogodnienia, jak przychodnie czy szkoły i przedszkola, więc życie w takim miejscu jest także wygodne – dodaje Joanna Chojecka.

Klientów kupujących mieszkania w Stacji Nowy Ursus przyciąga m.in. dobra lokalizacja i rozbudowana sieć komunikacyjna – w sąsiedztwie jest 5 linii autobusowych, przystanek SKM, a co najważniejsze trasy S2 i S8. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również rozwiniętą infrastrukturę usługową i liczne placówki publiczne – od szkół i przedszkoli po przychodnie zdrowia. Dla rodzin z dziećmi atutem dzielnicy Ursus są tereny rekreacyjne, np. parki Czechowicki i Staw Koziorożca oraz place zabaw, a osoby aktywne fizycznie docenią ścieżki rowerowe, obiekty sportowe i siłownie plenerowe. Tak bogate zaplecze dzielnicy to powód, dla którego ROBYG zdecydował się na realizację osiedla właśnie w tym rejonie Warszawy, będącym przykładem udanej rewitalizacji poprzemysłowej części miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych