PARTNER PORTALU

Stacja Nowy Ursus już w sprzedaży

Grupa Robyg rozszerzyła swoją warszawską ofertę o mieszkania w inwestycji Stacja Nowy Ursus. Około 140 przestronnych lokali o metrażach od 28 mkw. do 78 mkw. jest już dostępnych w sprzedaży w ramach pierwszego etapu osiedla. Wszystkie mieszkania kwalifikują się do rządowego programu MdM.

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2016 11:50

Szczególną zaletą Stacji Nowy Ursus jest bardzo dobre skomunikowanie z centrum miasta przy jednoczesnym komforcie mieszkania w zacisznej okolicy. Ceny zaczynają się od 5700 zł/mkw.

Stacja Nowy Ursus stanowi trafny wybór dla młodych i aktywnych osób – w pobliżu znajdują się liczne tereny rekreacyjne, takie jak park Czechowicki czy Staw Koziorożca wraz z otaczającymi go terenami zielonymi.

Osiedle jest również bardzo dobrze skomunikowane pozostałymi częściami stolicy. Dogodna lokalizacja pozwala na sprawny dojazd do obwodnicy Warszawy, a tylko 5 minut zajmuje dotarcie z inwestycji na przystanek autobusowy – z niego szybko dotrzesz w każde miejsce na terenie Warszawy – czy stację PKP – stąd komfortowo dojedziesz do centrum. Bliskie sąsiedztwo szkół sprawia, że Twoje pociechy będą miały blisko do placówki edukacyjnej.

- Ursus jest dynamicznie rozwijającą się dzielnicą Warszawy. Obecnie przechodzi intensywną rewitalizację co sprawia, że z roku na rok staje się ona coraz piękniejsza. Jako młody dystrykt stolicy ma świetne perspektywy rozwoju. Władze samorządowe przeznaczają znaczne fundusze na jego rozbudowę i modernizację – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej spółki Robyg.

Inwestycje dewelopera są tworzone w oparciu o innowacyjne i przemyślane koncepcje oraz w technologii Smart House. Dla firmy ważne jest, aby stworzyć nie tylko osiedla, ale także infrastrukturę pozwalającą na budowanie społeczności. Stacja Nowy Ursus łączy w sobie najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie budownictwa, ekologii, organizacji kultury i oświaty, multimediów oraz komunikacji, by stworzyć miejsce o najwyższej jakości życia w Warszawie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych