PARTNER PORTALU

Staffa 9 z pozwoleniem na użytkowanie

Matexi Polska otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie inwestycji Staffa 9.

Autor: HouseMarket.pl 22 lutego 2016 12:31

Bielański budynek to kolejna ukończona, po Na Romera i pierwszym etapie osiedla Kolska od Nowa, w ostatnich miesiącach inwestycja Matexi Polska. Aktualnie deweloper jest w trakcie przekazywania kluczy nowym mieszkańcom, którzy już niebawem wprowadzą się do nowych lokali.

Staffa 9 to nowoczesny, dwuskrzydłowy budynek w kształcie litery „L” zaprojektowany przez architektów z pracowni Pastewka i Strój, znalazło się w nim 105 mieszkań o powierzchni od 30 do 102 mkw., a także jednokondygnacyjny garaż mieszczący 92 samochody

Poza nowoczesną i elegancką architekturą oraz wysoką jakością wykonania gwarantowaną przez Matexi, niewątpliwą zaletą Staffa 9 jest jego lokalizacja. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie (400m) od stacji metra „Słodowiec” to wyjątkowy atut dla osób pracujących w centrum, potrzebujących szybkiej komunikacji. Jednocześnie mieszkańcy inwestycji mogą cieszyć się bliskością zieleni i spokojnym sąsiedztwem, natomiast dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, dostęp do placówek edukacyjnych i kulturalnych Bielan zapewnia nowym mieszkańcom duży komfort i różnorodne możliwości zagospodarowania czasu wolnego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych