PARTNER PORTALU

Stara Odra Residence II już w sprzedaży

Można już nabywać mieszkania w drugim etapie Starej Odry Residence we Wrocławiu.  Inwestycja zlokalizowana jest w dorzeczu Starej Odry przy ul. Na Polance 22.

Autor: House Market 27 lutego 2015 13:58

Siedmiopiętrowy apartamentowiec, który powstanie w tej części inwestycji, pomieści 90 mieszkań. Cena za mkw. wynosi 6400 złotych brutto oraz 6550 złotych brutto za mieszkania na najwyższych piętrach.

Stara Odra Residence II to nowoczesny budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 90 mieszkań o powierzchni od 35 do 91 mkw. Zróżnicowane układy pokoi od 1- do 4- pozwolą na dowolną aranżację pomieszczeń dostosowaną do indywidualnych preferencji klienta. Wszystkie apartamenty wyposażone zostaną w balkony, a do wybranych mieszkań na drugim piętrze będą przynależeć zielone tarasy. W budynku powstanie garaż, który pomieści 94 samochody. W obiekcie powstaną także 2 lokale handlowo- usługowe.

Stara Odra Residence powstaje dwuetapowo. Oba obiekty będą charakteryzować się nowoczesną architekturą. Do okładzin elewacji wykorzystana zostanie płytka klinkierowa, natomiast wykończenie parteru i ostatnich pięter utrzymane będzie w jasnych barwach. Budynki zostały usytuowane tak, by z jak największej liczby mieszkań roztaczał się widok na rzekę. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z sześciu lokali handlowo – usługowych, które ułatwią załatwienie codziennych obowiązków. Na przyszłych lokatorów czeka również ogólnodostępny taras na dachu budynku pierwszego etapu, z którego roztacza się widok na panoramę Wrocławia. Osiedle będzie ogrodzone, wyposażone w system wewnętrznego monitoringu i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

- Inwestycje Atal S.A. we Wrocławiu cieszą się dużym zainteresowaniem. Od lipca 2013 roku, w każdym miesiącu firma sprzedawała co najmniej 20 mieszkań. W utrzymaniu tak wysokich wyników na bardzo konkurencyjnym rynku wrocławskim pomagają nam inwestycje charakteryzujące się wyjątkowym projektem architektonicznym, bardzo dobrą lokalizacją oraz wysokim standardem wykonania - takie jak Stara Odra Residence – mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań Atal S.A.

Stara Odra Residence to nie jedyna propozycja Atal S.A. we Wrocławiu. Obecnie spółka realizuje także  osiedle Dmowskiego 19 zlokalizowane na Kępie Mieszczańskiej. Dostępne są również mieszkania w inwestycjach już zakończonych: Agrestowa Aleja Apartamenty, Apartamenty Zielona Etiuda, Dyrekcyjna 33 Apartamenty, Ville Murano, Zielone Wojszyce, oraz na obu etapach Osiedla Mieszczańskiego.

Za projekt Starej Odry Residence odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak. Oddanie do użytkowania pierwszego etapu zaplanowane jest na II kwartał 2015 roku, a drugiego etapu na I kwartał 2017 roku. Budowa Starej Odry II rozpoczęła się we wrześniu 2014 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych