PARTNER PORTALU

Starter II w budowie. Zobacz zdjęcia

Dolnośląskie Inwestycje przygotowują drugi etap osiedla Starter, w którym powstanie 168 mikroapartamentów. Zakończenie prac przy budowie obiektu planowane jest na jesień 2016 roku.

Autor: HouseMarket.pl 01 grudnia 2015 15:20

Realizacja Startera przebiega w dwóch etapach. Pierwszy został już ukończony. Znalazło się w nim 149 lokali. Starter to pierwsza na polskim rynku oferta mikroapartamentów o powierzchni od 12 do 27 mkw. Mieszkania są kierowane przede wszystkim do młodych ludzi, którzy właśnie startują w dorosłe życie – studentów i absolwentów rozpoczynających karierę zawodową.

Niewielki rozmiar apartamentów gwarantuje niską cenę pierwszego własnego lokum. Zakończenie prac przy budowie obiektu planowane jest na jesień 2016 roku.

Starter powstał dzięki inspiracji brytyjskiego modelu kameralnych mieszkań Student Castle w Manchesterze. W tamtejszych akademikach młodzi ludzie aktywnie spędzają czas, ćwicząc na siłowni, korzystając z klubokawiarni i wypoczywając w swoich wielofunkcyjnych mikroapartamentach. Mieszkania są coraz popularniejsze także m.in. w USA, Europie Zachodniej, Japonii i Chinach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych