PARTNER PORTALU

Stołeczna inwestycja OKAM na ostatniej prostej

OKAM i Unibep podpisały umowę na realizację generalnego wykonawstwa ostatniego etapu inwestycji przy ulicy Siedmiogrodzkiej w Warszawie. W czwartym etapie InCity powstaną 84 mieszkania o pow. od 26 do 84 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 02 lipca 2015 08:25

Lokale mieszkaniowe są rozmieszczone na siedmiu piętrach wolnostojącego budynku, a na parterze zaprojektowano lokale usługowe. Budynek, nawiązuje architekturą do budynków powstałych w poprzednich etapach. Inwestycja jest wykonana w wysokim standardzie wykończenia. Pomiędzy budynkami zaaranżowane są treny zielone oraz plac zabaw dla dzieci. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli 91 stanowisk parkingowych w 3-kondygnacyjnym garażu podziemnym pod budynkiem.

InCity jest unikalnym projektem: nowoczesna architektura zlokalizowana w zacisznej części centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie (200 m) stacji drugiej linii metra: Rondo Daszyńskiego. Inwestycja jest usytuowana w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego, powstających centrów biurowych, a także basenu, fitness klubu, teatrów, centrów handlowych.

Unibep był wykonawcą poprzednich trzech etapów. - Jesteśmy zadowoleni, iż mogliśmy realizować wszystkie etapy tego nowoczesnego obiekt mieszkalnego  położonego w samym centrum Warszawy - mówi Sławomir Kiszycki, dyrektor finansowy, wiceprezes zarządu Unibepu. Projekt powstał w pracowni architektonicznej Grupa 5.

 - Inwestycję InCity planujemy zakończyć w czwartym kwartale 2016 roku. Dziś dwa pierwsze etapy zostały sprzedane w 100 proc., a w trzecim etapie jest dostępnych tylko 30 proc. mieszkań - dodaje Arie Koren, CEO OKAM Capital. – Klienci już dopytują o nasze nowe inwestycje. Przenosimy się z budową na Mokotów. Już prowadzimy sprzedaż inwestycji przy ulicy Konstruktorskiej 7 projekt Mokka,  a we wrześniu ruszymy na ulicy Woronicza 33b z  inwestycją Vista.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych