PARTNER PORTALU

Struga Point oddaje industrialny charakter Łodzi

Realizowana przez spółkę Emerald Development inwestycja Struga Point powstaje przy ulicy Andrzeja Struga 49-51 w Łodzi. Jest budynkiem wielorodzinnym z lokalami handlowo-usługowymi oraz garażem podziemnym. Termin zakończenia inwestycji to lipiec 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 30 stycznia 2017 16:57

Projekt Struga Point to siedmiokondygnacyjny budynek mieszkalny z częścią usługowo-handlową w parterze oraz garażem podziemnym. Zaprojektowano w nim 67 mieszkań o powierzchniach od 30 mkw. do 90 mkw.).

W ofercie są dwupokojowe układy z kuchnią lub aneksem kuchennym o metrażach od 36 mkw. do 56 mkw. Inną propozycją, zwłaszcza dla rodzin oraz miłośników większych przestrzeni, będą mieszkania trzypokojowe od 59 mkw. do 64 mkw. Na ostatniej kondygnacji znajdą się przestronne mieszkania czteropokojowe o powierzchni 90 mkw. Do każdego lokalu przynależy balkon, loggia, taras lub prywatny ogródek.

Dodatkowym atutem będzie utworzone na poziomie parteru patio. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba całodobowa ochrona oraz system monitoringu.

Autorem koncepcji Struga Point jest łódzka pracownia architektoniczna Grupa Pro. Inwestycję zaprojektowano w taki sposób, aby przy zachowaniu lekkiej i nowoczesnej architektury, umiejętnie wpasowała się w otoczenie i oddała industrialny charakter miasta. Realizację Struga Point rozpoczęto w styczniu 2016 r. Planowane zakończenie robót i oddanie budynku do użytkowania to lato 2017 r.

Cechą szczególnie wyróżniającą inwestycję Struga Point jest lokalizacja. Nieruchomość położona jest w centrum Łodzi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych