PARTNER PORTALU

Swój Dom rozbudowuje osiedle pod Poznaniem

Osiedle Morena w Mosinie wzbogaci się o kolejne budynki. Jeszcze w 2015 r. deweloper Swój Dom planuje rozpocząć trzeci etap inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 25 maja 2015 10:04

Dotychczas w podpoznańskiej Mosinie został zakończony pierwszy etap budowy Osiedla Morena. Jak informuje deweloper Swój Dom, w planach są łącznie cztery budynki o charakterze czterokondygnacyjnym. Już w lutym br. firma rozpoczęła drugi etap inwestycji, którego ukończenie planowane jest na przełom października i listopada 2015 r. Prace budowlane prowadzone są przy ulicy Jana Cybisa. Jeszcze w tym roku ma rozpocząć się budowa trzeciego etapu inwestycji. Docelowo planowane są cztery budynki, a łącznie na Osiedlu Morena powstaną 64 mieszkania o metrażu od 47 do 64 mkw.

W ramach drugiego etapu powstanie 16 mieszkań w trzech wariantach metrażowych: 47, 55 i 64 mkw. Mniejsze lokale o powierzchniach 47 i 55 mkw. będą posiadać jeden balkon, zaś największe – aż dwa. Do mieszkań parterowych będą przynależeć przestronne ogródki. – Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Mamy w planach szereg infrastrukturalnych udogodnień, między innymi liczne miejsca parkingowe oraz garaże. W cenie mieszkania będzie jedno miejsce parkingowe – mówi Tomasz Bolewski, prezes zarządu spółki Swój Dom. Cena za mkw. będzie rozpoczynała się od 3,9 tys. zł za mkw., z kolei lokale z ogródkiem to koszt od 4 tys. zł za mkw.

Deweloper zamierza stworzyć 128 miejsc parkingowych, w tym 12 garaży. Każde mieszkanie będzie miało przynależące miejsce parkingowe, jednak istnieje możliwość zakupu kolejnego. Wszystkie lokale zostaną wyposażone we własną komórkę lokatorską, a w każdym bloku będą dostępne dla wszystkich mieszkańców wózkarnia i rowerownia. Osiedle będzie monitorowane, a także ogrodzone z bramą na pilota.

W pobliżu osiedla usytuowane są liczne tereny rekreacyjne, a także punkty usługowo-handlowe znajdujące się w lokalnej Galerii Familijnej. Wszystko to czyni najnowszą inwestycję dewelopera Swój Dom propozycją ciekawą i wysoce przemyślaną, biorąc pod uwagę kompleksowy charakter całego przedsięwzięcia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych