PARTNER PORTALU

Syta 124: Nieznane oblicze Wilanowa

Niska zabudowa, dogodne połączenia komunikacyjne z innymi dzielnicami Warszawy, duża ilość zieleni – wszystko to sprawia, że Zawady, czyli południowo-wschodnia część Wilanowa, stają się coraz popularniejszym miejscem wśród osób poszukujących mieszkania. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na inwestycję Syta 124.

Autor: HouseMarket.pl 22 czerwca 2016 12:16

Osiedle Zawady, dawna wieś kościelna, zostało przyłączone do Warszawy w latach pięćdziesiątych XX wieku. Od tamtej pory rejon prężnie się rozwija, stając się idealnym miejscem do zamieszkania zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dynamicznych singli.

Odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku

Zawady stanowią najspokojniejszą i najbardziej zieloną część prestiżowego Wilanowa. Dominują tu niskie apartamentowce, prywatne posesje i zielone pola uprawne.

W bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych znajduje się Rezerwat Przyrody Kępa Zawadowska, obejmujący naturalny odcinek Wisły z wysepkami, malowniczymi klifami i piaszczystymi ławicami.

Osiedle położone w południowo-wschodniej części Warszawy zapewnia komfort mieszkania w cichej okolicy, sprzyjającej odpoczynkowi, spacerom, rodzinnej rekreacji i spotkaniom w kameralnym gronie przyjaciół. Latem do spędzania czasu na świeżym powietrzu zachęca zwłaszcza pobliska miejska plaża.

Osiedle może pochwalić się także dobrze rozwiniętą infrastrukturą – nie brakuje tu sklepów, szkół, kawiarni i placówek medycznych. Od października 2015 roku mieszkańcy mogą korzystać także z usług dostępnych w nowej galerii handlowej Plac Vogla.

Syta 124 - mieszkania w prestiżowej okolicy

Inwestycja Syta 124, mieszcząca się na terenie Zawad, to zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych o trzykondygnacyjnej zabudowie. Na uwagę zasługuje kameralny charakter osiedla i praktyczna, bardzo funkcjonalna struktura mieszkań. Oferta dewelopera obejmuje 50 lokali o wysokim standardzie i powierzchni od 29 do 88 mkw. Każdy z nich wyposażony jest w balkon wykończony trapami. Do dyspozycji mieszkańców są także garaże podziemne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych