PARTNER PORTALU

Sześć kondygnacji bydgoskiej inwestycji Folwark Deweloper niemal gotowe

Pierwszy element Domu Esperanto, w którym zlokalizowane jest 29 mieszkań sięgnął szóstej, ostatniej kondygnacji. Pozostało tylko wykonanie tzw. stropodachu i wymurowanie kominów.

Autor: HouseMarket.pl 23 lipca 2015 11:37

Dom Esperanto zlokalizowany jest na granicy dwóch dzielnic Bydgoszczy: Skrzetuska i Bartodziejów, w obrębie ulic Pestalozziego i Skweru Ludwika Zamenhoffa. Budynek zaprojektowano jako sześciokondygnacyjny z dwoma klatkami schodowymi. Część zlokalizowana od strony ulicy Pestalozziego nie przewiduje się tu parteru. Na jego poziomie pod budynkiem ulokowane zostaną miejsca postojowe, za estetyczną żaluzją. Druga klatka natomiast posiada partery, które z kolei mają doskonale wkomponowane ogródki.

W nowej inwestycji Folwark Deweloper znajdzie się 57 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 29 do 72,67 m kw. podzielonych maksymalnie na 4 pokoje.  - Często zdarza się, że najbardziej efektownym projektom daleko do funkcjonalności. Dlatego mamy taki zwyczaj, że najpierw projektujemy mieszkania, dopiero później zamykamy je w bryłę. Jej estetyka powinna być podporządkowana potrzebom mieszkańców. Co więcej, przy projektowaniu mieszkań pracujemy z architektem wnętrz, który już od samego początku myśli o funkcji poszczególnych pomieszczeń i projektuje je tak, by były nie tylko efektowne, ale jak najlepiej spełniały swoją funkcję - wyjaśnia deweloper.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych