PARTNER PORTALU

Szklane Domy powstają na Pradze

W pięciopiętrowym budynku z dwoma klatkami schodowymi mieszczą się 63 mieszkania, dobrze oświetlone, jednopoziomowe o powierzchni od 30 mkw. do 70 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 23 maja 2016 13:23

Grupa Inwest realizuje Szklane Domy w kwartale ulic: Wspólna Droga, Szaserów, Garwolińska i Szklanych Domów. Budynek położony jest na zielonym terenie cichego osiedla, wzniesionego w drugiej połowie lat 50. ubiegłego wieku, bez wzmożonego ruchu samochodowego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się niskie budynki mieszkalne.

Budynek usytuowano frontem od strony zachodniej, gdzie przebiega ruch pieszy łączący ulice Szklanych Domów z ulicą Romea i Julii. Otwarty jest zielonym dziedzińcem na istniejący zadrzewiony teren od strony wschodniej.

W pięciopiętrowym budynku z dwoma klatkami schodowymi na wszystkich kondygnacjach przewidziano wyłącznie lokale mieszkalne. Mieszczą̨ się w nim 63 mieszkania, dobrze oświetlone, jednopoziomowe o powierzchni od 30 mkw. do 70 mkw.

Dla lokali na parterze przewidziano pokaźnych rozmiarów ogródki, usytuowane wokół budynku i położone na płycie garażu podziemnego całkowicie zagłębionego w terenie. Pozostałe mieszkania posiadają̨ balkony, tarasy, bądź okna portfenetrowe otwierające się na otaczającą̨ zieleń́.

Zaprojektowany teren wokół budynku zabezpieczony będzie ogrodzeniem. Każda z klatek schodowych wyposażona zostanie w nowoczesną windę̨. Miejsca parkingowe zapewniać będzie wielostanowiskowy garaż podziemny, w którym przewidziano stanowiska dla 59 samochodów.

Dodatkowe miejsca postojowe zlokalizowane zostaną na terenie zewnętrznym w pobliżu wejścia. Zasilanie w wodę̨, prąd i ogrzewanie następować będzie za pośrednictwem sieci miejskich.
Planowany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych