PARTNER PORTALU

Tarasy Dionizosa już na finalnym etapie prac

Na budowie drugiego etapu osiedla Tarasy Dionizosa, zlokalizowanego na warszawskiej Białołęce przy ul. Winorośli i Dionizosa rozpoczął się ostatni etap prac.

Autor: HouseMarket.pl 30 czerwca 2015 10:36

Do końca lipca 2015 r. planowane jest zakończenie budowy, a do grudnia 2015 r. przekazanie mieszkań aktami notarialnymi przyszłym mieszkańcom.

Harmonogram prac budowlanych przebiega zgodnie z planem założonym w momencie rozpoczęcia inwestycji. W całym budynku zakończono już prace związane z wykańczaniem elewacji oraz klatek schodowych. Aktualnie realizowane są ostatnie prace wykończeniowe wewnątrz budynku.

- Cieszy nas duże zainteresowanie klientów osiedlem Tarasy Dionizosy, czego najlepszym przykładem możne być tempo sprzedaży zarówno pierwszego jak i drugiego etapu. Klienci doceniają możliwość sfinansowania kredytem hipotecznym miejsca garażowego lub wykończenia mieszkania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych - mówi Wojciech Stisz z Barc Warszawa, dewelopera realizującego inwestycję.

Oferta dewelopera kierowana jest do kilku segmentów klientów. Zdywersyfikowane metraże – od 35,4 do 86 mkw. sprawiły, że oferta znalazła swoich odbiorców zarówno wśród ludzi młodych, rozpoczynających swoje życie zawodowe, jak i wśród osób dojrzałych, z ustabilizowaną pozycją finansową, wymagających najwyższej jakości i szukających szeroko rozumianego komfortu.

Tarasy Dionizosa to zespół 4- i 8-piętrowych budynków z garażami podziemnymi, dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Osiedle zlokalizowane jest na tzw. Winnicy, przy ul. Dionizosa i Winorośli na warszawskiej Białołęce w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Każdy budynek stanowi odrębną całość i w przyszłości będzie funkcjonował na zasadzie odrębnej wspólnoty. Elewacje oraz części wspólne budynków są utrzymane w ciepłej kolorystyce nawiązującej - zgodnie z nazwą - do krajów południa Europy. Połączy je wspólna wewnętrzna droga, z której będzie można wjechać do garaży podziemnych. Inwestor zadbał również o małą architekturę osiedla. Powstał już plac zabaw dla dzieci, tereny zielone czy oświetlenie. Kompleks mieszkaniowy będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych wraz z kontrolą dostępu. Ceny mieszkań zaczynają się od 5,5 tys. zł za mkw. Deweloper planuje oddać osiedle najpóźniej w grudniu 2015 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych