PARTNER PORTALU

TBS buduje ekskluzywne apartamenty w Krakowie

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak-System buduje w Krakowie przy ul. Skawińskiej 18 ekskluzywny budynek z 15 apartamentami. Kameralny budynek jest harmonijnie wkomponowany w historyczny układ urbanistyczny starej części miasta.

Autor: HouseMarket.pl 30 maja 2016 12:28

Inwestycja obejmuje budowę sześciokondygnacyjnego budynku, a w nim 15 luksusowych apartamentów o powierzchni od 42 do 110 mkw. Inwestor zaplanował wielostanowiskowy garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz lokal usługowy. Do apartamentu na parterze należy zielony taras, do wszystkich lokali na wyższych kondygnacjach - balkon lub ogród zimowy.

Inwestycja jest okazją dla osób ceniących sobie walory życia w centrum metropolii, a jednocześnie w kameralnej okolicy, w otoczeniu parkowej zieleni Bulwarów Wiślanych.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak-System rozpoczęło budowę apartamentów w pierwszym kwartale 2016 roku. Przekazanie lokali właścicielom ma nastąpić do 30 września 2017 r. Przeniesienie prawa własności do lokali mieszkalnych planowane jest do 31 grudnia 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych