PARTNER PORTALU

TBS w Toruniu odda nowe mieszkania

31 marca 2016 r. zostaną oddane do użytku kolejne dwa budynki Toruńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego z 56 mieszkaniami na osiedlu JAR.

Autor: HouseMarket.pl 30 marca 2016 13:52

Nowi lokatorzy otrzymają klucze do mieszkań w dwóch budynkach mieszczących się przy ul. Watzenrodego 8 i 8A w Toruniu.

Inwestycja obejmowała budowę pięciu budynków z mieszkaniami na najem z partycypacją osób fizycznych. W trzech budynkach, które zostały oddane do użytkowania w sierpniu 2015 r. usytuowanych jest 90 mieszkań, natomiast w obecnie oddawanych dwóch budynkach jest ich 56.

Mieszkania o powierzchni użytkowej od 33 do 60 mkw. są w pełni wykończone i wyposażone w armaturę sanitarną. Każdy lokal ma swój balkon lub taras. Dodatkowo do każdego mieszkania przynależna jest komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem.

Do wszystkich mieszkań i do hali garażowej w części piwnicznej zapewniony jest dostęp dla osób niepełnosprawnych poprzez zainstalowanie w każdej klatce platform. Teren jest kompleksowo zagospodarowany.

Jak informuje toruński magistrat, w każdym kompleksie przewidziano zieleń, parkingi zewnętrzne, place zabaw, śmietniki i placyki gospodarcze. Cały teren oraz hale garażowe są monitorowane.

Wykonawcą całego zadania jest Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Bud-Tech. Toruńskie TBS rozpoczęło już budowę kolejnego budynku na osiedlu JAR przy ul. Watzenrodego 17. Znajdą się tam 62 mieszkania. Docelowo w trzecim etapie inwestycji spółka planuje wybudować 170 mieszkań na najem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych