PARTNER PORTALU

Te projekty napędzają sprzedaż Vantage Development

W pierwszym półroczu 2016 roku Vantage Development sprzedał 430 lokali, o 29 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2015 r. Motorem napędowym sprzedaży pozostaje największy w historii spółki projekt – Promenady Wrocławskie, dynamicznie rośnie również sprzedaż mieszkań w warszawskim projekcie Living Point.

Autor: HouseMarket.pl 04 lipca 2016 16:14

- Jesteśmy usatysfakcjonowani osiągniętym w minionym półroczu wynikiem sprzedażowym. Konsekwentnie zwiększamy sprzedaż mieszkań w multifunkcjonalnym kompleksie Promenady Wrocławskie oraz w projektach Centauris oraz Nowy Gaj. Równolegle rozwijamy swoją działalność na stołecznym rynku. Nasz plan sprzedaży na 2016 r. zakłada sprzedaż co najmniej 700 lokali. Jestem przekonany, że mamy potencjał, by wykonać ten plan z nawiązką - mówi Dariusz Pawlukowicz, członek zarządu Vantage Development.

Dariusz Pawlukowicz zwraca uwagę na rosnącą aktywność dewelopera na stołecznym rynku. – Jesteśmy zadowoleni z postępów komercjalizacji pierwszej z naszych inwestycji – Living Point, zlokalizowanej w sąsiedztwie biurowego kwartału na Mokotowie. Kolejny z etapów inwestycji, z ramach którego powstaną 172 mieszkania, planujemy uruchomić wkrótce. Naszą stołeczną ofertę uzupełniają mieszkania z wprowadzonego w ostatnim czasie do oferty prestiżowego projektu Dom Saski, zlokalizowanego na Saskiej Kępie. Do końca roku chcemy poszerzyć ofertę o lokale z nowego projektu – Dolny Mokotów, w ramach którego powstanie 200 mieszkań – dodaje członek zarządu Vantage Development.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych