PARTNER PORTALU

Terespolska 17 będzie droższa

HM Inwest zapłaci więcej za budowę inwestycji przy Terespolskiej 17 w Warszawie. Budynek realizowany jest dla potrzeb Funduszu Mieszkań na Wynajem

Autor: HouseMarket.pl 27 czerwca 2016 14:34

Deweloper podpisał z Eiffage Polska Budownictwo aneks do umowy dotyczącej budowy budynku przy ul. Terespolskiej 17 w Warszawie. Zmieniono zakres prac, a co za tym idzie, podwyższono wartość kontraktu.

W sześciopiętrowym budynku o łącznej powierzchni użytkowej ok. 3 tys. mkw. przewidziano przestrzeń usługową w parterze, lokale biurowe na I piętrze, na pozostałych zaś piętrach (II - VI) 35 mieszkań o zróżnicowanym i atrakcyjnym metrażu oraz rozkładzie.  Miejsca parkingowe zapewniać będzie wielostanowiskowy garaż podziemny.

Lokalizacja inwestycji na Pradze Południe w pobliżu terenów rekreacyjnych, między innymi Parku Skaryszewskiego z Jeziorkiem Kamionkowskim oraz dużą ilością skwerów, fontann i wieloma nowoczesnymi, powstałymi placami zabaw dla dzieci, stwarza możliwości do odpoczynku i relaksu. Jednocześnie jej dobre położenie w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych zapewnia swobodny dojazd do wszystkich rejonów miasta.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych